www.astraldynamics.pl - portal - forum
czwartek, 22 stycznia 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna.

» Włodzimierz LeninŚrodki obrony i ochrona - Robert Bruce
Jesteś w: Działy » Obrona psychiczna

Środki obrony i ochrona
(zaginiony rozdział z oryginalnego manuskryptu
Astral Dynamics)

Robert Bruce

tłumaczył Alex

© Copyright 2000

Moja nowa książka pt. "Practical Psychic Self-Defense" ma zostać wydana na początku 2002 roku przez wydawnictwo Hampton Roads, VA, USA. Dziś znalazłem ten artykuł, gdy przeszukiwałem moje dokumenty. Zupełnie zapomniałem, że to napisałem. Jest to jeden z niepublikowanych rozdziałów oryginalnego manuskryptu pt. "Astral Dynamics". Środki obrony, które zawiera, są doskonałe, więc wstydem byłoby zmarnować całą tę pracę. Zdecydowałem się zatem podzielić nią na mojej witrynie.

Doświadczanie OBE, samo w sobie, nie przyciąga uwagi negatywnych istot. Jedyną rzeczą, jakiej należy się obawiać w środowisku pozacielesnym jest strach. Zbyt dużo strachu może przysporzyć niezliczonej ilości problemów. Jeśli strach jest poważnym problemem i nie da się go kontrolować, a zbyt łatwo przeradza się on w przerażenie, to osoba dokonująca projekcji nie powinna jej praktykować. Jednakże, jak mówiłem wcześniej, mała ilość strachu jest zdrowa, jako że niesie ze sobą ostrożność.

Dla osoby znajdującej się poza ciałem jest wysoce nieprawdopodobne natknąć się lub być poważnie nękanym przez astralną dzicz, zwłaszcza przez naprawdę silny rodzaj negatywnych duchów. Jeszcze bardziej nieprawdopodobne jest to, żeby nękały one fizyczne/eteryczne ciało osoby przed, w trakcie i po projekcji. Jednakże istnieją sposoby na odpychanie negatywnych istot i ochronę fizycznego/eterycznego ciała podczas projekcji lub nawet podczas snu, jeśli jest to konieczne. Może się to zdawać lekkim odejściem od zawartości pozostałej części książki, ale czuję, że zawiódłbym swoich czytelników i pozostawiłbym tę książkę niekompletną, gdybym nie podał przynajmniej kilku rad odnośnie tego, co robić, gdy zaczyna dziać się źle.

Niektóre z podanych tutaj środków obrony są bezpośrednio związane z projekcją astralną, podczas gdy inne są bardziej związane z psychicznym atakiem. Zdecydowałem się załączyć to ostatnie na wypadek, gdyby kiedykolwiek było potrzebne. Wiele osób dokonujących projekcji latami pytało mnie o radę odnośnie tego, co powinni robić, jeśli coś negatywnego podąży za nimi z projekcji i zostanie w pobliżu, aby ich potem nękać. Chociaż taka sytuacja jest ogromną rzadkością, to jest jednak możliwa, więc podanie tych dodatkowych informacji jest usprawiedliwione. Podałem tutaj wystarczająco dużo porad, które mają służyć nie tylko uporaniu się z małymi problemami, ale także mają znieść wszelki rodzaj i poziom energetycznej interferencji lub psychicznego ataku; na wypadek gdyby kiedykolwiek się tego potrzebowało.

Wszelkie rady i techniki podane tutaj jako środki obrony, ochrona i ich zastosowanie przetrwały próbę czasu i całkowicie dowiodły swojej efektywności w niezliczonych sytuacjach prawdziwego życia. Wiele osób uśmiechnie się myśląc: "Hej, ten facet staje się dla nas trochę dziwny i pokręcony", ale to nie ma znaczenia. Liczy się jedynie to, żeby ta informacja została udostępniona tym, którzy jej naprawdę potrzebują. I nawet jeśli teraz tego nie potrzebujesz i miejmy nadzieję, że nigdy nie będziesz, to jeśli kiedykolwiek się z tym zetkniesz, będziesz już wiedział, gdzie to znaleźć.

Symptomy przyłączenia

Dzicz astralna, zwłaszcza mniejsze jej rodzaje - żywiące się energią, zwykle żerują na ludziach podczas ich snu. Ten rodzaj interferencji nie wywoła żadnej zauważalnej krzywdy. Będą one okazjonalnie próbowały przyczepić się do osoby, gdy jest ona obudzona, zwłaszcza gdy będzie głęboko zrelaksowana, w transie lub w czasie zapadania w sen. Symptomami doczepienia są odczucia jakby lekkiego kłucia igłą lub małe obszary umiejscowionego mrowienia, tak jakby mucha przykleiła się do skóry, bzyczała i usiłowała się uwolnić. Jeśli nic się z tym nie zrobi, to blisko miejsca interferencji może pojawić się lekki, wewnętrzny, mrowiący ból, fala ciepła i chłodu, a nawet miejscowe zdrętwienie. Rzadziej mogą wystąpić bolesne skurcze mięśni nie mające żadnej innej przyczyny.

Silniejsze poziomy interferencji ciała energetycznego mogą powodować, że większe obszary zaczną mrowić i pulsować. Najbardziej powszechnym miejscem dla tych większych odczuć są plecy, obszar o średnicy około 15cm w jakimkolwiek miejscu na plecach.

Siła tych odczuć jest związana z dwoma rzeczami: siłą danej istoty i wrażliwością energetyczną osoby. Te odczucia zazwyczaj mają miejsce na dłoniach, stopach, niższych partiach nóg, ale mogą występować wszędzie na ciele. System NEW (Nowe Drogi Energii) powoduje stopniowe zwiększanie wrażliwości na energię. Niestety sprawia to, że wzrasta także wrażliwość na energetyczne pasożyty, przez co ich dotyk jest dużo bardziej zauważalny. Obecność bardzo małych rodzajów pasożytów energetycznych, podczas projekcji lub w innych sytuacjach, jest czymś zwyczajnym. To są naturalne szkodniki i ich obecność zazwyczaj nie jest dostrzegana.

Nie ma nic nowego w żywiącej się energią dziczy astralnej. Myślę, że istniała ona przez wieki. Zachowanie tych stworzeń i objawy ich wpływu są bardzo podobne do tego, jak opisywano historycznie demony z rogami. Tradycyjnie demony są opisywane jako małe, czerwone, posiadające rogi bestie z cienkimi ogonami i trzymające trójzęby, których używają do kłucia i torturowania swoich ofiar. Powodem, dla którego ludzie wpadli na pomysł, że te stworzenia żyją pod powierzchnią ziemi, są, jak myślę, odczucia ostrego kłucia i przechodzących ciarek, które te stworzenia często wywołują w stopach. To może się zdarzyć o każdej porze dnia lub nocy. Silniejsze rodzaje stworzeń będą nawet próbować przeszkadzać osobom, które są w pełni rozbudzone, nawet kiedy stoją lub chodzą. Opis typowego małego demona w porównaniu do zachowania typowego pasożyta energetycznego zdaje się być czymś więcej niż tylko zbiegiem okoliczności.

Istnieją uderzające podobieństwa pomiędzy naturą i nawykami żywienia się komarów i pasożytów energetycznych. Oba te rodzaje żerują w mroku na śpiących ludziach i zwierzętach, oba powodują lekkie odczucie ciarek, kiedy przebijają się przez skórę (lub ciało eteryczne), oba wysysają rodzaj krwi (krew = energia) i oba są dość paskudne, kiedy powiększy się je i obejrzy z bliska. Oba te rodzaje są także relatywnie nieszkodliwe dla ludzi i zdecydowanie nie są czymś, czego należy się przesadnie bać czy zamartwiać.

Proszę zwrócić uwagę na to, że odczucia 'oblepiania pajęczyną', jako związane z przemieszczaniem energii przez kanały energetyczne i punkty akupunktury na skórze, często będą powodować lekkie odczucia ukłuć i mrowienia. Mogą one być dość intensywne i chociaż generalnie mają miejsce na twarzy i w rejonie szyi, to mogą być odczuwane w każdym miejscu ciała. Ważnym jest, aby odróżniać odczucia 'oblepiania pajęczyną' i inne normalne odczucia przemieszczania energii, od astralnej dziczy. Nie pomyl tego z objawami interferencji energetycznej, jako że odczucia związane z każdą z tych rzeczy są inne. Jest także wysoce nieprawdopodobnym, żeby mieć odczucia 'oblepiania pajęczyną' jedynie w miejscach stóp i dłoni, skoro są to obszary najczęściej dotykane przez pasożyty energetyczne.

Ochrona czosnkiem i zapachami

Odkryłem, że niektóre prawdy mogą zostać znalezione w mitach, legendach, przesądach i starych baśniach. Historycznie uznaje się, że czosnek ma właściwości magiczne i że jest skuteczną ochroną przeciwko wampirom, niefizycznym manifestacjom i światom astralnym. Światło astralne jest tradycyjnym okultystycznym wyrażeniem określającym małe, srebrne iskry i plamki światła, które pojawiają się dookoła miejsca, gdzie zachodzi manifestacja. Rozmiar i czas trwania świateł astralnych jest bezpośrednio związany z siłą manifestacji je powodującej.

Odkryłem, że czosnek jest niezwykle użyteczny i eksperymentowałem z nim przez wiele lat. Jest efektywnym i wszechstronnym środkiem obrony. Jeżeli użyje się go właściwie, to powstrzyma on wszelkie niefizyczne manifestacje, duże lub małe, od działania na obszarze dotkniętym przez jego ostry zapach.

Podstawowe zasady, na których pracuję, to: światło, dźwięk i zapach z wymiaru fizycznego odzwierciedla się bezpośrednio w strefie czasu rzeczywistego. Przestrzeń czasu rzeczywistego jest bezpośrednim odbiciem rzeczywistości. Zmysły osoby dokonującej projekcji w strefie czasu rzeczywistego są bardzo rozszerzone i uważam, że to rozszerzenie zmysłów dotyczy także wszystkich rodzajów dziczy astralnej. Zapach ostrych ziół i perfum jest przez to odczuwany dużo wyraźniej w przestrzeni czasu rzeczywistego niż w wymiarze fizycznym. Przez to wywierają one dużo silniejszy efekt na dziczy astralnej. W szczególności czosnek daje trwały zapach, który przenika atmosferę w strefie czasu rzeczywistego. Czosnek zawiera także wysoki poziom siarki, która jest dobrze znana jako obrona przed negatywną atmosferą i dziczą astralną. Czosnek sprawia, że atmosfera staje się agresywna i odpychająca dla dziczy astralnej, a także dla wielu ludzi.

Ogólne używanie czosnku

Chociaż pomysł na stosowanie czosnku jako środka obrony nie jest niczym nowym, to sposób, w jaki czosnek powinien być używany, jest niezwykle ważny. To stanowczo nie jest powszechną wiedzą. Na przykład umieszczenie kilku główek lub ząbków czosnku dookoła pokoju będzie miało znikomy efekt, lub nawet nie będzie miało żadnego jako środek odpychający lub oczyszczacz atmosfery.

Ten środek obrony może zdawać się przesadnie drastyczny i aspołeczny dla niektórych ludzi, ale proszę mieć na uwadze, że to właśnie jeden z powodów, dla którego jest tak skuteczny. Dużo łatwiej jest znieść odór czosnku niż negatywną atmosferę, manifestacje i ataki psychiczne.

Dość świeże ząbki czosnku są najbardziej efektywne. Do ogólnego użycia obierz i pokrój kilka ząbków czosnku na cienkie plasterki. Rozłóż je na dwóch małych talerzykach. Umieść jeden talerzyk w pobliżu stóp, a drugi w pobliżu głowy, przy łóżku, na stoliku nocnym lub nawet pod łóżkiem. Możesz też, alternatywnie, użyć kilka mniejszych talerzy lub nawet kawałków papieru śniadaniowego i umieścić je dookoła pokoju na stolikach i szafkach. To wytwarza niezwykle silny i długotrwały zapach czosnku wewnątrz każdego, tak potraktowanego, pokoju.

Zużyty czosnek powinien być, tradycyjnie, usunięty z domu z rana i spalony lub zakopany. W rzeczywistości spłukanie go w sedesie w zupełności wystarcza. Tradycyjnie czosnek nie powinien być konsumowany po wcześniejszym użyciu go jako środka ochrony, gdyż uważa się, że absorbuje on negatywne energie. Mogą one zostać wchłonięte lub wypuszczone z powrotem do atmosfery domu, jeśli się nie pozbędzie tego właściwie. Jest to trudno udowodnić, ale to ostrzeżenie wydaje się logiczne.

Jeśli masz nawracający problem, to mądrze jest jeść czosnek codziennie, świeży lub gotowany, a nawet w formie bezwonnych kapsułek, jeśli nie lubisz jego zapachu i smaku. Kiedy spożywasz czosnek regularnie, to przenika on ciało fizyczne i wytwarza lekki zapach na skórze. To działa jako dobra, osobista broń. Zarówno siła tego zapachu, jak i jego efekt, są bezpośrednio związane z ilością i potencją skonsumowanego czosnku. Czosnek niesie ze sobą też wiele korzyści zdrowotnych, a więcej informacji na ten temat można uzyskać w każdym dobrym sklepie ze zdrową żywnością.

Jeśli zapach czosnku jest zbyt odrażający, lecz jego użycie jest wymagane, to sugeruję żeby świeżo rozgnieciony czosnek położyć na chusteczce i przytrzymać w pobliżu nosa i zaciągnąć się głęboko kilka razy. To przeciąży zmysł zapachu i sprawi, że bardziej subtelny zapach czosnku rozłożonego w pokoju lub na skórze będzie mniej odczuwalny. W każdym przypadku zapach czosnku w pokoju szybko staje się w zasadzie niezauważalny, ponieważ zmysł węchu przyzwyczaja się do niego w krótkim czasie.

Innym sposobem na użycie czosnku w pokoju lub w domu jest wymieszanie czosnkowego soku z odrobiną wody lub bezwonnego oleju. Ta mikstura może powoli wyparowywać w kominku do aromatoterapii, w którum można używać olejków zapachowych. Jeśli nigdy nie używałeś takiego rodzaju kominka, zapytaj o niego w miejscu, gdzie sprzedaje się olejki zapachowe.

Bezpośrednie stosowanie czosnku

Czosnek wytwarza silniejszą i bardziej konkretną broń, kiedy stosuje się go bezpośrednio na skórze. Jest to szczególnie efektywne do odpychania większych i bardziej natrętnych pasożytów energetycznych. Czosnek może być zastosowany na stopach i dłoniach poprzez proste wcieranie w nie obranego i przełamanego ząbka. Możesz też, alternatywnie, rozmiażdżyć go i użyć jego soku jako olejku do ciała. Musisz zachować ostrożność, żeby sok nie dostał się do oczu lub na wrażliwą albo zniszczoną skórę, aby uniknąć pieczenia i zaczerwienienia. Można także zastosować cienkie plasterki bezpośrednio na skórze, gdyż zdają się one mieć bardziej specyficzny efekt w miejscach stanowiących problem. To zatrzyma ogromną większość pasożytów energetycznych niezależnie od tego, jak będą silne i zdeterminowane.

Stopy są najbardziej podatnym obszarem, więc po wtarciu w nie odrobiny soku z czosnku można jego plasterki zawinąć w cienką chusteczkę i umieścić w parze luźnych skarpetek. Można wtedy mieć na sobie te skarpetki podczas snu lub projekcji. Zapach jest zintensyfikowany wewnątrz skarpetek i jego efektywność jest przez to zwiększona. Można w ten sposób postąpić z jakąkolwiek częścią ciała, przyczepiając bezpośrednio do niej plasterki czosnku za pomocą taśmy klejącej.

Jeśli ma być on przymocowany w miejscu, gdzie jest wrażliwa skóra, np.: pod pachą, na genitaliach, na twarzy, uszach lub zniszczonej skórze (spowoduje on zaczerwienienie wrażliwej skóry) , to najlepiej jest najpierw zawinąć go w chusteczkę lub włożyć warstwę folii pomiędzy skórę i czosnek, przez co unikniesz bezpośredniego jego kontaktu ze skórą. Nie zawijaj jednak całkowicie kawałka czosnku w folię, ponieważ będzie to blokowało zapach i przez to minie się z celem. Jeśli czujesz, że to usta są dotknięte problemem, to pożuj lub possij mały ząbek czosnku i nie myj po tym zębów. To zadziała na całą okolicę ust. Jeśli nigdy nie jadłeś surowego czosnku, proszę bądź ostrożny, ponieważ jest on ostrzejszy niż większości ludzi się wydaje i z łatwością może wywołać wypieki. Można też położyć całe, obrane ząbki pod poduszką i prześcieradłem, a także włożyć je w poszewkę kołdry.

Czosnku można też używać w postaci sprayu. Rozgnieć kilka ząbków i dodaj wyciśnięty z nich sok do wody. Wlej tę miksturę do małej buteleczki z rozpylaczem (takiej, której używa się do rozpylania środków czyszczących). Zwykła woda kranowa jest wystarczająca, ale możesz także użyć świeżej wody źródlanej (jest to zalecane) i możesz nawet dodać odrobinę Wody Święconej, która jest także wskazana. Tę miksturę należy wstrząsnąć i można jej użyć do nawilżenia stóp i dłoni, lub też rozpylić ją w powietrzu, aby uporać się bardzo szybko z dużymi obszarami. Jeśli masz poważny lub nawracający problem, dobrym pomysłem jest trzymanie tej butelki gdzieś pod ręką.

Inne użyteczne środki obrony

Poniżej podanych jest kilka innych środków obrony i ochrony, które uważam za efektywne. Niektóre są pasywne, inne aktywne, a jeszcze inne są bardziej procedurami awaryjnymi do użycia w przypadku bezpośredniego ataku psychicznego. Można ich używać pojedynczo lub w kombinacjach, aby odeprzeć wszelkie rodzaje interferencji energetycznej lub ataku, subtelnego lub bezpośredniego. Odnośnie wszystkich procedur podanych niżej, aby uzyskać najlepsze rezultaty, ważne jest, żeby po wykryciu jakiejkolwiek interferencji użyć ich tak szybko, jak tylko się da.

Odkażanie

Odkażanie jest starożytną metodą oczyszczania domu z negatywnych energii lub wypędzania z niego wszelkich negatywnych istot duchowych. Jest to bardzo skuteczne, lecz wymagane są do tego pewne przygotowania i trzeba być bardzo ostrożnym, gdyż wszelkie odkażacze są niebezpieczne. Kadzidło (węglowy palnik zapachowy) jest najlepszym narzędziem do wszelkich odkażań.

Siarka

Można odkazić dom lub pokój, aby usunąć z niego negatywne energie. Siarka jest do tego tradycyjną substancją (z tego samego powodu czosnek tak dobrze działa), lecz palenie siarki daje trujący dym, więc należy jej używać z wielką ostrożnością. Aby odkazić pokój, weź sproszkowaną siarkę i umieść małą jej ilość (łyżeczkę) na metalowej lub ceramicznej popielniczce. Zamknij wszystkie okna i postaw popielniczkę na ognioodpornej podstawce z dala od firanek, papieru itp. Wstrzymaj oddech i podpal siarkę. Zapala się ona dość łatwo. Szybko opuść pokój i zamknij drzwi. Wróć pół godziny później wstrzymując oddech. Otwórz drzwi, zgaś resztkę płonącej siarki wodą, otwórz okna i wyjdź z pokoju zamykając drzwi. Wróć, kiedy pokój się już przewietrzy. Aby uporać się z całym domem, wykonaj to z większą ilością siarki (powiedzmy duża łyżka stołowa z czubem). Zamknij wszystkie zewnętrzne okna i drzwi, a otwórz wszystkie wewnętrzne. Umieść palnik mniej więcej na środku domu. Wstrzymaj oddech, podpal siarkę i szybko wyjdź z domu. Wróć po jakiejś godzinie, wstrzymując oddech. Zgaś resztkę siarki, otwórz okna i drzwi, aby powstały przeciągi. Wróć dopiero, gdy powietrze będzie czyste.

  • Pamiętaj, że palenie siarki zabija zwierzęta domowe, a nawet rybki akwariowe, więc usuń je najpierw z danego miejsca.

Punja

Ta metoda jest dużo bardziej bezpieczna niż używanie siarki. Do odkażania domu spal ostrą paprykę chili z dodatkiem czosnku i odrobiną imbiru. Tego sposobu nauczył mnie mój bliski przyjaciel z Indii. Pochodzi z indyjskiego systemu magii - Punja. Można tego dokonać w kadzidle lub nawet na starej żelaznej patelni. Będziesz potrzebować garść papryk chili, kilka ząbków czosnku i odrobinę korzenia imbiru (ćwierć łyżeczki imbiru wystarczy). Smaż to na sucho na gorącej patelni. Szybko zacznie wydobywać się z tego dużo dymu. Bądź ostrożny, ponieważ ten dym jest nieprzyjemny. Będzie cię palił w oczach i płucach. Zdrową osobę może przyprawić o atak astmy. Użyj mokrego ręcznika, aby uchronić swoje oczy i płuca. Patelnię można postawić na ognioodpornej podstawce w zamkniętym pokoju, a potem zostawić, aż zniknie dym, tak samo jak przy siarce. Aby uporać się z całym domem, przejdź się po nim z tą patelnią, wchodząc i krążąc po każdym pokoju. Potem wyjdź z domu, aż dym zniknie.

Inne zapachy

Jako alternatywę do czosnku można zastosować plasterki surowej cebuli. Nie jest to nawet porównywalne w efektywności z czosnkiem, ale będzie miało jakiś efekt. Cebula jest bardziej użyteczna jako ogólny oczyszczacz atmosfery, gdyż ona powoli absorbuje negatywne energie.

Odnośnie innych zapachów i ziół, przed eksperymentowaniem proponuję zajrzenie do jakiejś książki o naturalnej magii lub o aromatoterapii. Jedna tylko uwaga: jeśli używasz zapachu, który wg książki powinien odpychać lub oczyszczać negatywną atmosferę, lecz on nie działa lub nawet pogarsza sprawę, to przerwij natychmiast jego stosowanie i wróć do czosnku. Próbuj innych zapachów, aż znajdziesz taki, który działa.

Zapach może zostać zastosowany na wiele sposobów, np.: poprzez rozpylanie, palenie w kominku, kadzidełka, perfumy lub maści. Świeżo ścięte zioła i kwiaty oraz kwiaty doniczkowe są kolejnym doskonałym sposobem na zastosowanie zapachu w pokoju i uporanie się z atmosferą. Doniczkowy krzew rozmarynu ma silne właściwości odpychające. Można go także posadzić dookoła domu, aby zapobiegać wejściu doń negatywnych istot. Mogą także pomóc odświeżacze dobrej jakości powietrza, które są doskonałe do szybkiego zastosowania w pokoju lub domu.

Ochrona energią świadomości ciała

Techniki stymulacji systemu Nowych Dróg Energii (NEW) mogą zostać użyte z dobrym skutkiem do ochrony przed niefizycznymi interferencjami energetycznymi i doczepieniem. Ochronę energetyczną najlepiej jest używać w połączeniu z innymi środkami obrony, ale jeśli trzeba, to może być ona stosowana jako jedyna metoda. Można użyć działania świadomości - w szczególności owijania, szczotkowania i nabierania gąbką - do stymulacji przemieszczenia energii przez obszar wyczuwanej interferencji.

Działania świadomości powodują powstawanie energetycznej fali przechodzącej przez substancję ciała eterycznego. To skutecznie przeszkadza każdej interferencji energetycznej. Odkryłem, że ta metoda jest skuteczna nie tylko przy mniejszych rodzajach pasożytów energetycznych, lecz jest też wysoce skuteczna dla zniechęcania silniejszych i bardziej natrętnych stworzeń. Często one po prostu odchodzą już po kilku próbach interferencji lub doczepienia, szukając spokojniejszego, bardziej nieświadomego i mniej problematycznego pożywienia.

Pierwszym krokiem do użycia tej przeszkody energetycznej jest określenie dotkniętego miejsca i namierzenie go świadomością ciała. Następnie owijaj, szczotkuj i przeciągaj świadomość przez ten obszar przez około 30 sekund, używając najbardziej odpowiadającego działania świadomości. Jeśli jest to obszar stopy lub dłoni, to najpierw szczotkuj dotkniętą część, a potem użyj działania nabierania przez całą stopę lub dłoń, przeciągając świadomość przez nią całą. Powtarzaj te działania ilekroć poczujesz następne dotknięcia. Dobrym pomysłem jest zakończenie tego, spędzając kilka minut na używaniu pełnego obiegu magazynowania. Jeśli nie można określić konkretnego miejsca doczepienia lub to miejsce ciągle się zmienia, to zacznij od nabierania przez całość obu stóp i dłoni, a potem użyj pełnego obiegu magazynowania. To wytworzy przeszkodę na całej powierzchni ciała eterycznego.

Pasożyty energetyczne odczepiają się z powodu stymulacji energetycznej, która oddziałuje na powierzchnię i substancję ciała eterycznego, na którym próbują one działać. Każdy rodzaj interferencji energetycznej jest delikatnym działaniem, któremu łatwo przeszkodzić. Z tego powodu pasożyty energetyczne generalnie potrzebują, żeby ciało fizyczne/eteryczne było w zrelaksowanym i biernym stanie. Z tego powodu zazwyczaj żerują one nocą, podczas gdy ludzie śpią. Sen powoduje odnawianie ciała eterycznego, co udostępnia trochę substancji ciała eterycznego, pozwalając tym stworzeniom się doczepić.

Małe rodzaje pasożytów energetycznych nie wyrządzą żadnej prawdziwej krzywdy. Nie przeszkadzają one w śnie i w projekcji bardziej niż mógłby to zrobić komar. Jednakże większe pasożyty energetyczne mogą powodować całkiem zauważalne odczucia. Długoterminowe wystawienie na nie może skutkować zużyciem witalności i może powodować niewytłumaczalne zmęczenie i osłabienie, tak samo jak i wiele tajemniczych schorzeń.

Można także użyć ochrony energetycznej, aby usunąć długoterminowe doczepienia, nawet te twardo przyczepione do ośrodka podstawy. W tym przypadku, kiedy już miejsce doczepienia zostanie określone, metoda ochrony energetycznej powinna być tam używana kilka razy (lub nawet więcej) w ciągu dnia. Powinno się także ją wykonywać podczas dłuższych okresów relaksu, np. oglądając telewizję.

Ciągłe stosowanie ochrony energetycznej stopniowo osłabia punkt doczepienia. W końcu zostanie on przełamany. Kiedy przełamie się długoterminowe doczepienie, stworzenie czasami będzie próbowało powtarzać próby doczepienia się w najbliższych dniach i tygodniach. Trzeba wtedy traktować to jak każde inne nowe doczepienie i trzymać się metod tutaj podanych. Jeśli rozwój energetyczny jest podejmowany regularnie, tak jak w systemie NEW, to wszelkie dziury i słabe miejsca w systemie ochronnym ciała eterycznego w końcu znikną, co utrudni ponowne doczepienie.

Przekraczanie bieżącej wody i ognia

Historycznie, przekraczanie bieżącej wody uważane jest za dobry sposób na przerwanie swojego energetycznego śladu. Mówi się, że to jest w stanie odciąć pościg i wpływ czarownic, wampirów i innych, drapieżnych, historycznych archetypów. Na przestrzeni lat wykonywałem wyczerpujące testy i odkryłem, że jest to niezwykle użyteczny środek obrony. Zatrzyma on natychmiast wszystkie bezpośrednie ataki energetyczne na ciało fizyczne/eteryczne. Ta metoda nie działa na już doczepione istoty, więc można jej użyć jako testu określającego ten czynnik. Przekraczanie bieżącej wody najczęściej zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę od nawet najsilniejszych ataków psychicznych lub wytwarzanych przez jakieś stworzenia; co jest jedną i tą samą rzeczą. Według mnie wszelkie ataki psychiczne w jakimś punkcie zawsze będą dotyczyć negatywnych, niefizycznych istot.

Moja teoria odnośnie tego, jak działa metoda przekraczania wody, jest następująca: Najbardziej problematyczny rodzaj istot, kiedy manifestuje się mocno w strefie czasu rzeczywistego, aby wpływać na wymiar fizyczny i na jego mieszkańców, zdaje się być przywiązanym do energetycznej powierzchni ziemi. Gdy są w tym stanie, można je właściwie określić jako energetyczne stworzenia dwóch wymiarów, gdyż silnie wpływają na nie warunki energetyczne na powierzchni. Czysta bieżąca woda poza tym, że jest silnym symbolem czystości, to także wytwarza subtelne energie. Obie te rzeczy są ofensywne i ściągają energię ze wszystkich rodzajów negatywnych istot duchowych.

Ludzie także są połączeni z polami energetycznymi pokrywającymi powierzchnię ziemi i mają pewien rodzaj korzenia energetycznego, który zostawia za nimi bruzdę, gdy poruszają się po powierzchni ziemi. Ten korzeń energetyczny jest najbardziej odsłoniętym punktem ludzkiego ciała energetycznego. Jest przez to miejscem najczęściej atakowanym. Energie wytworzone przez bieżącą wodę zdają się rozrywać powierzchnię energetyczną ziemi oraz, w pewnym stopniu, oczyszczają korzeń i zamykają bruzdę otaczającą go. To skutkuje odrzuceniem wszystkiego, co podąża za osobą, trzyma się jej lub próbuje podłączyć się do jej korzenia energetycznego. Ta metoda działa w mniej więcej ten sam sposób, co metoda ochrony energetycznej podana wcześniej, lecz na odsłoniętym korzeniu energetycznym, nad którym ciężko pracować za pomocą samych działań świadomości.

Bieżącą wodą używaną do tych celów nie musi być rzeka, strumień ani rura kanalizacyjna, chociaż działają one dobrze. Całkiem odpowiedni do tego celu jest lejący wodę wąż ogrodowy leżący na ziemi. Nawet woda płynąca na dnie wanienki może odrobinę pomóc, dopóki wytwarzany jest jakiś strumień wody. Odkryłem, ze metoda węża ogrodowego jest bardzo skuteczna. Jest to moja pierwsza linia obrony przed bezpośrednim atakiem. Dla najlepszego efektu dobrze jest, kiedy woda leje się po ziemi, a wtedy wystarczy nad nią przejść.

Wzięcie prysznica lub kąpieli także jest w miarę skuteczne, zwłaszcza jeśli woda jest poświęcona (poprzez modlitwę nad nią i nadanie jej właściwości ochronnych). Powinno się przy tym używać modlitwy i wizualizacji, tj. modlitwa o ochronę i wizualizacja silnego białego światła spływającego z góry na twoją głowę i rozprzestrzeniającego się po całym ciele, napełniając je. W tym samym czasie powinieneś wizualizować czarny płyn wychodzący z twoich stóp.

Stosowałem metodę przekraczania wody przy dzieciach mających nawet sześć miesięcy z doskonałym skutkiem. Niestety nie istnieją dla tych rzeczy limity wiekowe. Niemowlaki i dzieci są szczególnie wystawione na negatywną atmosferę i interferencje.

Odkryłem, że interferencja energetyczna jakiegokolwiek rodzaju może powodować, że dzieci cierpią na fantomiczne schorzenia w środku nocy. Mogą to być bóle głowy, ucha, brzucha lub też gorączka, które powodują, że rodzice gnają do szpitala w środku nocy. Jeśli jest to fantomiczne schorzenie, to rodzice zobaczą, że w połowie drogi dziecko będzie już w pełni zdrowe. Po prostu w pewnym momencie drogi do szpitala został przekroczony ciek wodny, może kanalizacja lub podziemny strumień, co spowodowało, że interferencja energetyczna została przerwana. Kiedy już tak się stanie, to fantomiczne schorzenie, które było z tym związane, natychmiast znika.

Metoda przekracania wody

Połóż wąż ogrodowy na ziemi, aby wypływająca z niego woda utworzyła mały strumień wzdłuż powierzchni ziemi. Przejdź nad tym strumieniem. Zalecany jest wtedy, o ile jest to możliwe, krótki spacer po ogrodzie i powrót do domu inną drogą. Powtarzaj to kilka razy, jeśli jest to konieczne, chodząc w kółko i przekraczając ciągle ten strumień wody. Bose stopy nie są do tego wymagane, chociaż dobrze jest powtórzyć tę metodę mając bose stopy, jeśli problem nie zniknie.

Rozszerzona metoda wody

Zwiń wąż zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, aby na ziemi powstało kilka pętli. Odkręć wodę i stań pośrodku tych zwojów. Pomódl się o ochronę, a potem wizualizuj silne białe światło spływające na twoja głowę i rozchodzące się po całym ciele. W tym samym czasie wizualizuj czarny płyn wypływający z twoich stóp do ziemi. Kontynuuj to przez co najmniej pięć minut lub dopóki nie ustąpi nacisk mentalny i energetyczny spowodowany przez atak. Ta metoda jest wyjątkowo skuteczna, nawet przeciwko już doczepionym i opętującym stworzeniom. Użyłem tej metody, ze znakomitym efektem, do przerwania bardzo silnych ataków opętujących oraz ataków mentalnych zazwyczaj im towarzyszących.

Fontanny

Wszystkie fontanny posiadają silne właściwości oczyszczające. Ma to miejsce zwłaszcza wtedy, gdy używana w niej woda jest przydatna do picia i gdy dodaje się do niej regularnie odrobinę Wody Święconej. Kiedy fontanna umiejscowiona jest przy wejściu, to negatywne istoty będą zniechęcane do wejścia do danego domu. Fontanny także będą ściągać energię od przebywających już w danym miejscu istot, skłaniając je do odejścia.

Metoda przekraczania ognia

Ogień może zostać użyty jako alternatywa do powyższych rzeczy, w przypadku gdy metoda przekraczania wody zawodzi lub użycie wody jest niemożliwe z innych powodów. Do tej metody nie potrzebujesz mieć pod ręką ogniska, gdyż wystarcza zapalenie arkusza gazety wzdłuż brzegu. Wcześniej należy położyć ją na ziemi. Szybko przejdź przez płonący arkusz. Bose stopy ani nie są wymagane do tego, ani polecane. Trzeba też uważać, by nie zapalić ubrania ani otoczenia. Sugeruję, żeby zawsze stało w pobliżu wiadro wody, wąż ogrodowy lub gaśnica - na wszelki wypadek.

Metoda przytulania

Położenie dziecka w łóżku pomiędzy rodzicami ochrania je energetycznie i często będzie przerywało wszelkie interferencje, które mogą mieć miejsce. Silne interferencje energetyczne u dzieci będą zazwyczaj wywoływały u nich koszmary i strach przed nocą. Na podobnej zasadzie - ciała innych ludzi mogą zostać użyte do osłabienia lub przerwania ataku. Najlepiej, aby robiło to dwoje lub więcej ludzi. Na stojąco wszyscy muszą otoczyć osobę mającą problem i przytulić ją ściśle ze wszystkich stron. Często interferencja zostaje przerwana w przeciągu chwili. Najlepiej robić to na dworze, po tym jak zastosowana została metoda przekraczania wody. Jeśli jest to możliwe, to wszystkie uczestniczące w tym osoby powinny przekroczyć bieżącą wodę przed i po użyciu metody przytulania. Można też, alternatywnie, używać tego jako pojedynczego środka obrony, jeśli nie jest możliwe zastosowanie metody przekraczania wody. Metoda przytulania może zostać rozszerzona, jeśli wszyscy będą się razem na głos modlić o ochronę, a potem wizualizować białe światło spływające na ich głowy (tak jak opisywałem wcześniej) i czarny płyn wypływający z ich stóp.

Światło

Ciemność ułatwia dziczy astralnej manifestację w strefie czasu rzeczywistego. Aby pokonać to podczas OBE, spróbuj użyć lampki nocnej postawionej na podłodze, żeby światło nie raziło cię w oczy. Jeśli to nie wystarczy, to zostaw w pokoju na noc zapalone główne światło i przykryj sobie oczy maską, taką jakiej używają często podróżni. Nie jest dobrym rozwiązaniem wyłączenie światła i zaśnięcie w ciemności, jeśli wyczuwa się jakikolwiek rodzaj negatywnej atmosfery.

Dokonywanie projekcji za dnia, zasłaniając czymś oczy, jeśli to konieczne, jest jednym z najlepszych sposobów na całkowite unikanie jakiejkolwiek dziczy astralnej. Wszystkie negatywne, niefizyczne jej rodzaje, tak jak i komary, zdają się działać głównie nocą. Chociaż czasami natykam się na dzicz astralną podczas nocnych projekcji, głównie w związku z naturą mojej pracy i badań, to rzadko spotykam cokolwiek podczas godzin dziennych. Potwierdzają ten fakt tysiące osób dokonujących projekcji, z którymi konsultowałem ten fakt na przestrzeni lat. Wiele osób pisało do mnie odnośnie problemów związanych z astralną dziczą i innymi istotami, lecz zapytane o to, przyznały, że miały też wiele niestrasznych a nawet radosnych projekcji w ciągu dnia.

Nie ma nic przerażającego w projekcji w strefie czasu rzeczywistego dokonywanej w ciągu dnia. Nie ma wtedy żadnych cieni, gdzie mogą ukrywać się lub powstawać urojone potwory ani też nie napotka się dziczy astralnej. Wszystko jest bardzo normalne i wygląda znajomo, tak jak prawdziwy świat. Podczas dnia dzieje się też dużo więcej rzeczy w prawdziwym świecie, co sprawia, że taka projekcja w przestrzeni czasu rzeczywistego jest dużo bardziej interesująca.

Jeśli jakieś osoby nadal się obawiają i chcą być absolutnie pewne, że nie zobaczą niczego przerażającego nawet z daleka, to sugeruję, żeby nie tylko trzymały się projekcji w ciągu dnia, ale także aby trzymały się z dala od domów i zabudowań. Powinny zostawać cały czas na otwartej przestrzeni, opuszczając dom natychmiast po udanym wyjściu z ciała. Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem nawet o czymkolwiek nawet odrobinę negatywnym, co działałoby samodzielnie w pełnym słońcu.

Dźwięk

Wszystkie negatywne, niefizyczne stworzenia, niezależnie od ich rodzaju, siły i inteligencji, mają jedną wspólną cechę: aby zamanifestować się wystarczająco silnie w strefie czasu rzeczywistego lub w jakikolwiek sposób wpływać na wymiar fizyczny, potrzebują ciemności i ciszy. Pozbaw ich obu tych rzeczy, a sprawisz, że ich życie będzie naprawdę ciężkie. Użyj obronnego zapachu w dobrze oświetlonym pokoju, w którym cicho gra radio lub telewizor, a stanie się to bardzo niewygodnym miejscem dla wszystkiego, co miałoby się tam utworzyć. Im głośniejszy dźwięk, tym silniejsza będzie obrona dźwiękowa.

Jeśli w domu jest nawracający problem z negatywną atmosferą lub manifestacją, to zazwyczaj można zawęzić jego źródło do konkretnej części domu. Jest to zazwyczaj najciemniejsze i najcichsze miejsce w domu, często nieużywany pokój, korytarz, magazynek lub piwnica. Odsłonięcie zasłon w ciągu dnia, aby wpuścić więcej światła lub też wymiana żarówki na mocniejszą lub dającą światło dzienne w tym miejscu jest dobrym sposobem na trwałe pozbycie się tego problemu. Również zalecane są w tym miejscu dzwoneczki reagujące na powiew powietrza, umieszczone tak, żeby łapały przeciąg, chociaż można je też powiesić za oknem, żeby reagowały na wiatr. Można też użyć radia w miejscach jak piwnice, gdzie nie ma podmuchów powietrza. Można nastawić je wtedy na stację z muzyką klasyczną i zostawić, żeby grało cicho dzień i noc.

Muzyka

Muzyka jest wspaniałą bronią, jeśli odpowiednio się jej używa. Wytwarza ona i wywołuje atmosferę harmonii. Rodzaj używanej muzyki jest ważny, lecz trzeba wziąć także pod uwagę osobiste gusty, jeśli będzie się tego słuchać, gdyż w przeciwnym razie może to nieść ze sobą efekt dysharmonii. Rock i heavy metal nie są najlepsze do tego celu. Chociaż taka muzyka działa dobrze jako ogólna obrona dźwiękowa, to nie będzie miała ona pozytywnego wpływu na atmosferę. Odpowiednia jest muzyka klasyczna, country lub jakikolwiek rodzaj popularnej, dobrze nastrajającej muzyki.

Najlepszym rodzajem muzyki do użycia jako obrony, gdy mamy do czynienia z poważnym problemem manifestacji, wierzcie lub nie, są: kolędy, dziecięce rymowanki i hymny. Kolędy i hymny wytwarzają wzniosły, duchowy rodzaj atmosfery. Z drugiej strony, dziecięce rymowanki zdają się astralną dzicz całkowicie doprowadzać do szału. To je odpycha poprzez promowanie pełnej, pozytywnej, rodzinnej atmosfery.

Wielu parapsychologów używa dziecięcych rymowanek dla tego konkretnego celu - dla egzorcyzmu środowiskowego. Mój przyjaciel - znany parapsycholog zajmujący się egzorcyzmem środowiskowym (badał i powstrzymywał manifestacje) - kiedyś powiedział do mnie: 'Długa kaseta z nagranymi dziecięcymi rymowankami (kilka godzin lub nawet więcej) doprowadzi większość dorosłych ludzi do szaleństwa w ciągu kilku minut, a co do duchów...już ich nie będzie!'

Polegając na powyższym założeniu, ciągłe odtwarzanie kasety lub płyty może przynieść dobry efekt. Niech odtwarzają się dziecięce rymowanki, kolędy lub muzyka klasyczna, w dowolnej kolejności, w pustym pokoju. To nikomu nie przeszkodzi, a posiada to ogromnie stabilizujący wpływ na ogólną atmosferę. Zmniejsza to znacznie prawdopodobieństwo jakiejkolwiek negatywnej manifestacji powstającej w pustym pokoju.

Jeśli dom lub pokój niesie ze sobą poważny problem, to można odtwarzać muzykę podczas dnia, gdy nikogo nie ma. Może też być odtwarzana przez całą noc, chociaż trochę ciszej, w pokoju najbardziej dotkniętym negatywnością. W najgorszym pokoju powinno ciągle być zapalone światło i powinien być w nim codziennie stosowany czosnek. Niezależnie od tego, jak bardzo negatywna atmosfera jest w pokoju lub w domu, dłuższe stosowanie tych metod w końcu przywróci pozytywną atmosferę.

Tego samego rodzaju muzyki można także używać przy problemach z wewnętrznymi istotami, co może pomóc osobom słyszącym głosy. Można użyć słuchawek i ciągle odtwarzać muzykę, nawet kiedy dana osoba śpi. Jeśli ty je słyszysz, to i one słyszą ciebie, a więc słyszą także muzykę. Po krótkim czasie ludzki, powierzchniowy umysł z łatwością przyzwyczai się do tego rodzaju muzyki, a to jest coś, czego nie potrafią zrobić negatywne istoty. Ta ich niezdolność sprawia, ze jest to doskonały środek obrony przeciwko temu rodzajowi problemów. Jest to doskonałe dla dzieci, które mają problemy z nocnymi istotami i trudności ze snem.

Perkusja

Perkusja jest starożytnym i bardzo skutecznym sposobem na odpędzenie i zwalczenie demonów, smoków i złych duchów. Warto zwrócić uwagę, że wiele niefizycznych manifestacji przybiera formę smoka w długiej, poskręcanej, mrocznej i wężopodobnej postaci. Gongi, bębny, cymbały, dzwonki i petardy były od dawna używane do tych celów przez kultury Wschodu - i bardzo mądrze, jak sądzę. Perkusja jakiegokolwiek rodzaju może zostać zastosowana jako skuteczny środek obrony przeciw wszelkim typom niefizycznych manifestacji. Nawet klaskanie rękoma lub walenie garnkami i patelniami będzie miało pozytywny skutek odnośnie negatywnej atmosfery. To przerywa astralne światła i przeszkadza manifestacjom, gdy próbują się one wytworzyć.

Wietrzne dzwoneczki są idealnym pasywnym środkiem obrony, który przeszkadza astralnym światłom. W pełni zalecam powieszenie przynajmniej jednego w każdym pokoju w domu, aby łapały one okazjonalne powiewy wiatru i regularnie, delikatnie dzwoniły. Można je nawet podczepić do dachu w pobliżu okien, żeby lepiej łapały wiatr.

Religijne obrazy i modlitwa

Niezależnie od tego czy dana osoba jest religijna, czy nie, to modlitwa jest użytecznym środkiem obrony. Módl się do Boga, w którego wierzysz za pomocą dowolnych słów, cicho lub na głos. Jeśli nie jesteś religijny i masz problem w zdecydowaniu do kogo lub do czego się modlić, to anioły są zdecydowanie dobrym wyborem. Uwierzcie mi, proszę, że anioły są bardzo rzeczywistymi istotami duchowymi wysokiego poziomu. Natknąłem się na nie wiele razy w życiu zarówno w ciele, jak i poza nim. Poproś szczerze i mocno o ich ochronę, pomoc i bezpośrednią interwencję przy jakimkolwiek problemie z negatywną interferencją. Odkładając na bok wszystkie duchowe zalety, to szczera modlitwa wytwarza także pozytywne mentalne podejście, które może być olbrzymią pomocą w każdej stresującej lub kryzysowej sytuacji. Zapamiętywanie modlitw, takich jak: Modlitwa Pańska, Psalm 21, Psalm 31 i 35, to także doskonały środek obrony. Zapamiętywanie (wysoce polecane przy poważnych problemach z negatywnymi istotami) umieszcza materiał 'wewnątrz' umysłu. To ma wewnętrzny, odpychający wpływ na negatywne istoty.

Religijne ikony i obrazy także mogą być bardzo dobroczynne i są doskonałymi pasywnymi środkami ochrony. Mają one skłonność do wznoszenia energetycznego tonu pokoju lub domu, a to wspomaga pozytywną i harmonijną atmosferę. Religijne dewocjonalia zdają się być ofensywne wobec wielu rodzajów astralnej dziczy, która nie będzie wchodzić na obszar, w którym się one znajdują, zwłaszcza jeśli te przedmioty zostały wcześniej odpowiednio poświęcone. Jeśli dbasz o te przedmioty i wierzysz w to, co one sobą reprezentują, to ich skuteczność się odpowiednio zwiększa.

Czystość

Stare powiedzenie: "Czystość zaraz po boskości" niesie ze sobą trochę prawdy. Negatywne istoty są mniej przyciągane przez czyste, dobrze przewietrzone budynki i mają w nich więcej trudności z manifestacją. Jeśli dana osoba ciągle napotyka problemy, to dokładne wyczyszczenie domu powinno sprawić dużą różnicę.

Higiena osobista i czyste ubrania są także ważne z tego samego powodu. Regularne kąpiele lub prysznice zmywają nagromadzoną negatywną energię ze skóry razem z normalnym brudem. Brak ich obu zwiększa naturalny przepływ energii w ciele, co samo w sobie jest dobrą, naturalną obroną. Z tego samego powodu pozytywny efekt będą mieć również czyste ubrania i pościel. Negatywna atmosfera przenika ubrania tak samo jak pokoje i meble. Negatywne skażenie przyciąga więcej tej samej, niechcianej uwagi. Gruntowne czyszczenie pomaga przywracać pozytywną atmosferę i często to wystarczy do przywrócenia pozytywnej energii i harmonii.

Świeża źródlana woda, która wypływa prosto z ziemi, jest najpotężniejszą energetyczną wodą ze wszystkich do zmywania negatywnej atmosfery i skażenia. Wywiera też ożywczy, leczniczy i wzmacniający efekt na powierzchni ciała eterycznego. Bardzo to przeszkadza wszelkim rodzajom negatywnych doczepień lub wpływów. Szybko płynąca woda w rwącym potoku, który wpada do wodospadu, jest także wysoce naenergetyzowana, chociaż nie tak mocno jak świeża woda źródlana wypływająca prosto z ziemi.

Nastawienie, z którym dokonujesz mycia i kąpieli jest także bardzo ważne. Jeśli wszystkim, co masz w umyśle, jest zmywanie brudu, to właśnie to będzie miało miejsce. Jeśli jednak myjąca się osoba będzie utrzymywała w myśli fakt, że razem z brudem zmywa negatywne energie (używając do tego wyobraźni), wtedy skutek tego mycia będzie znacznie zwiększony.

Nastawienie

Nastawienie jest niezwykle ważne i może, samo w sobie, zadecydować, czy dana osoba natknie się kiedykolwiek na coś negatywnego zarówno w ciele, jak i poza nim. Tak jak strach może energetycznie przyciągać uwagę niepożądanej dziczy astralnej, tak samo odważne i pozbawione lęku nastawienie energetycznie odpycha tą samą uwagę. Podobne przyciąga podobne dużo bardziej we wrażliwym środowisku pozacielesnym. Tak jak w prawdziwym życiu chodzenie ze strachliwym, nieśmiałym nastawieniem ulicami każdego nowoczesnego miasta będzie przyciągało do nas drapieżniki i padlinożerców (bandytów i gwałcicieli), tak samo nastawienie pozbawione lęku będzie ich odpychało. Ta sama zasada ma zastosowanie do wszystkich działań poza ciałem, tak samo jak i do prób uporania się z jakimkolwiek rodzajem negatywnej manifestacji.

Unikanie

Jeśli wyczuwasz, że manifestacja ma miejsce i czujesz nieprzyjemny, zimny, energetyczny dreszcz sprawiający, że stają ci włosy na karku, masz gęsią skórkę lub wyczuwasz ostrzeżenie albo strach w atmosferze, mądrze jest odejść szybko z miejsca, w którym jesteś, niezależnie od tego czy jesteś w tym czasie w ciele, czy też poza nim. To są naturalne znaki ostrzegawcze, które daje ci twoje ciało, mówiące, żebyś oddalił się z tego miejsca. Jest to podobne do uczucia, które odczujesz, gdy pszczoła lub szerszeń podleci do ciebie, co spowoduje u ciebie zimny dreszcz i potrzebę ucieczki z potencjalnego obszaru niebezpieczeństwa.

Jeśli natkniesz się na negatywną atmosferę, natychmiast włącz główne światło, telewizor lub radio, użyj w tym pokoju czosnku lub innego zapachu, a potem wyjdź na chwilę z tego pokoju. Pięć minut później go sprawdź, ponieważ zazwyczaj atmosfera będzie już dużo lepsza. Jeśli atmosfera jest nadal negatywna, to śpij gdzie indziej, jeśli możesz, lub przynajmniej zostaw włączone światło i radio, zasłaniając oczy maską, jeśli potrzeba.

Jeśli znajdziesz się w nieodpowiadającym ci obszarze przestrzeni czasu rzeczywistego lub wymiaru astralnego albo jeśli natkniesz się na cokolwiek, co cię przestraszy, to moją najlepszą radą jest przeniesienie się do innego obszaru. Użyj metody natychmiastowej podróży, jeśli jest to możliwe. Nie panikuj, bo możesz tym jedynie pogorszyć swoją sytuację. Spokojnie i szybko oddal się stamtąd. Po prostu wyobraź sobie miejsce, w którym chcesz być i mocno poczuj, że tam jesteś, a zazwyczaj się tam znajdziesz. Możesz też, alternatywnie, polecieć w górę tak szybko, jak tylko potrafisz i kierować się na najjaśniejszy obszar lub gwiazdę ponad tobą. Utrzymuj ruch w tym kierunku, aż wytworzysz zmianę rzeczywistości i znajdziesz się w milszym otoczeniu. Jeśli nie możesz wybrać innego kierunku, to po prostu kieruj się w przeciwną stronę do tej, z której wyczuwasz zagrożenie. Możesz też, alternatywnie, spróbować poczuć swoje ciało fizyczne i przenieść się do niego, by zakończyć projekcję.

Negatywne istoty nie podróżują dobrze, zwłaszcza w strefie czasu rzeczywistego. Muszą osiedlić się na danym obszarze zanim zrobią coś poważnego. Mają też ogromne trudności z gwałtownym ruchem, prędkością, lataniem i nagłymi zmianami kierunków. Poruszają się dużo wolniej niż może to robić osoba dokonująca projekcji, a często nie mogą łatwo opuścić budynku, w którym dokonują manifestacji. Proste odejście lub odlecenie z danego miejsca zazwyczaj nie pozostawi nic negatywnego do zwalczania dla danej osoby.

Dokonywanie projekcji, gdy dookoła jest negatywna atmosfera lub jakaś przeszkadzająca obecność bez wcześniejszego zastosowania środków obrony do oczyszczenia przestrzeni, nie jest rzeczą mądrą dla niedoświadczonych osób. Unikanie jest lepszym rozwiązaniem niż waleczność.

Bezpośrednia projekcja astralna

Dokonanie projekcji bezpośrednio do wymiaru astralnego lub dokonanie zmiany rzeczywistości do niego krótko po wyjściu z ciała, albo też jakakolwiek metoda osiągania projekcji wysokiego poziomu, omija strefę czasu rzeczywistego. To zabiera osobę bezpośrednio do wyższych poziomów, unikając tym samym wszystkich rodzajów dziczy astralnej, która nie może istnieć w wyższych i bardziej pozytywnych poziomach płaszczyzn astralnych. Przestrzeń czasu rzeczywistego i niższe podpłaszczyzny są jedynymi obszarami wymiarów, gdzie można się natknąć na jakikolwiek rodzaj dziczy astralnej lub negatywnych istot.

Szaman może często pomóc

Jeśli nic zdaje się nie pomagać lub gdy problem z negatywna istotą lub atmosferą trwa nadal, to polecam skonsultowanie się z dobrym praktykiem magii, szamanem, uzdrowicielem psychicznym lub kimś podobnym. Mogą oni być ogromną pomocą w tej sprawie. Sugeruję przejrzenie lokalnych gazet i czasopism o tematyce New Age, które mogą zawierać ogłoszenia usług kogoś w twoim rejonie.

Technika przetwarzania energii

Jeśli masz problem z negatywna atmosferą, to możliwe jest przetworzenie tego w pozytywną energię za pomocą konstruktywnego użycia wyobraźni lub wizualizacji. Można to zrobić w każdej chwili, niezależnie od tego czy jest się w ciele, czy też poza nim.

Wyobraź sobie błyszczącą, czarną kulę, wielkości piłki do tenisa, unoszącą się przed tobą na środku pokoju. Ta kula od razu się pojawi, jeśli wykonasz to podczas OBE. Spraw, żeby ta kula zaczęła wirować w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i utrzymuj to wirowanie cały czas w swoim oku umysłu. Gdy będzie tak wirować, to zobacz, że będzie ona przyciągała czarną, negatywną energię z otoczenia. Zobacz czarne plamy, iskry, pasma i grudy negatywnej energii odrywające się od ścian, sufitu, podłogi i mebli. Zobacz, jak ta wirująca kula powoli przemieszcza się po pokoju i ciągle się powiększa, zbierając wszelką negatywną energię.

Kiedy już stwierdzisz, że kula jest wystarczająco duża, powiedzmy ma rozmiar piłki plażowej, odwróć kierunek jej wirowania - spraw, aby kręciła się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W momencie, w którym to zrobisz, mocno wyobraź sobie, że zmienia ona kolor z czarnego na lśniącobiały. Skoncentruj się i utrzymuj prawidłowe wirowanie kuli, gdy zmieniasz jej kolor. Teraz powinieneś mieć dużą, jaśniejącą kulę lśniącobiałej, pozytywnej energii wirującą przed tobą zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ostatnim krokiem tego procesu jest spowodowanie wybuchu białej kuli. Po przetworzeniu wstydem byłoby zmarnować całą tą pozytywnie naładowaną białą energię. Wyobraź sobie, że ta biała kula energii eksploduje w pokoju, zostawiając wszędzie porozrzucane drobinki i kawałki białej substancji, ładując i wypełniając cały ten obszar pozytywną energią.

Kilka słów na koniec

Odkładając na bok wszystkie środki obrony, to jedną z najważniejszych rad, które daję odnośnie odpierania powszechnych ataków Negów, jest przenoszenie uwagi. Wkracza to na okultystyczne zasady fascynacji odnośnie tego, jak uwaga ofiary karmi psychiczną interferencję i pozwala jej rozszerzać się ponad poziom tymczasowego, lekkiego kłopotu. Skupienie się na manifestacji jakiegokolwiek rodzaju, np. stuki i pukania jakiegoś mniejszego zjawiska poltergeist, wytwarza psychiczne połączenie, które karmi i wzmacnia to zjawisko.

Stare powiedzenie: "Jeśli interesujesz się nadprzyrodzonym, nadprzyrodzone interesuje się tobą" zawiera w sobie sporo prawdy. Negatywne duchy instynktownie tworzą psychiczne więzi z ich ofiarami poprzez przyciąganie ich uwagi. Najczęściej dokonują tego poprzez subtelną stymulację pierwotnych odruchów jak strach i/lub sex, aby wytworzyć przyciągnięcie uwagi i fascynację, które są konieczne do bezpośredniego wpływu na daną osobę. Jest to także przyczyna występowania większości, zdawałoby się, bezsensownych i niewytłumaczalnych zjawisk. Jest to taktyka strachu zaprojektowana tak, by wyzwolić pierwotne odruchy lękowe i stworzyć przez to połączenia psychiczne, za pomocą których można ściągać od ludzi ich energię.

Kiedy ludzie widzą jakieś zjawisko, mają szczególne odczucia lub słyszą dziwne hałasy w środku nocy, to automatycznie wysilają swoje zmysły, by zidentyfikować i odnaleźć źródło niepokoju. Jest to naturalny odruch zachowawczy, który dotyczy szóstego zmysłu, gdyż ludzie starają się intuicyjnie zidentyfikować potencjalne niebezpieczeństwo. Jeśli jakaś osoba jest bojaźliwa i/lub przypisuje takie rzeczy do mrocznych, nadprzyrodzonych problemów, to sama taka postawa może wytworzyć silne psychiczne więzi. Może to stworzyć wynaturzone uwarunkowania, które inaczej nie byłyby możliwe.

Nawet jeśli psychiczny atak i/lub manifestacja negatywnych istot mają miejsce, to ważne jest aby utrzymywać swój umysł i zmysły (szczególnie szósty zmysł) twardo z daleka od tego, co się dzieje. Skup się na czymś przyziemnym i pozytywnym. Myśl o ogrodnictwie, piłce nożnej, gotowaniu, o czymkolwiek. Jeśli mówisz modlitwę lub ćwiczysz mantrę (niezależnie od tego czy w myśli, czy na głos), to nie powinny one wyrażać niepokoju, strachu ani potrzeby natychmiastowej ochrony. Pomaga to uniknąć niechcianych więzi. Skup się spokojnie na słowach, a nie na powodzie, dla którego je wymawiasz. Utrzymując pozytywne skupienie z dala od nadprzyrodzonych rzeczy, powinieneś zastosować rozsądne środki obrony, tj. włączyć światło i muzykę, pokroić trochę czosnku, przekroczyć bieżącą wodę etc. Powinno wykonywać się to w sposób pozbawiony emocji, aby uniknąć tworzenia połączeń, które mogłyby zwiększyć problemy.

Podczas bezpośredniego ataku psychicznego, kiedy odczuwasz silne wrażenia w ciele fizycznym i energetycznym, powinno się natychmiast zastosować środki obrony świadomością ciała, dodając do nich inne środki w razie potrzeby. Bardzo ważnym jest też tutaj, żeby trzymać swój umysł z dala od źródła tego, co się dzieje. Pozbawione emocji podejście (inteligentne używanie zaprzeczania) jest zarówno ochronne, jak i usuwa takie problemy. Używa także w najlepszy możliwy sposób twojej naturalnej, mentalnej ochrony. Możesz czuć niepokój i drżeć ze strachu wewnątrz siebie, ale nie powinieneś nigdy realizować i uzewnętrzniać tych odczuć ani mentalnie, ani wokalnie, podczas bezpośredniego ataku psychicznego.ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat