06 - Metoda 6: Trans

 

Metoda 6: Trans

Wybierz komfortową pozycję, zrelaksuj się i zacznij koncentrować się na wyobrażonych drzwiach.

Oddychaj głęboko i rytmicznie, oczy zamknięte ale skierowane do góry. Wkrótce zaczniesz czuć lekkie odrętwienie zaczynające się w stopach a rozchodzące się przez nogi na całe ciało. Mięśnie zesztywnieją oraz poczujesz rosnący nacisk w okolicach głowy.

Po chwili osiągniesz możliwość widzenia przez zamknięte powieki i pokój będzie wyglądał jakby świecił bladą, złotawą poświatą. W tym momencie może ci się poczuć obecność jakiejś zjawy i słyszeć przerażające dźwięki. Musisz to zignorować pod każdym względem, gdyż przerwie to twoją koncentrację i stan transu.

Teraz poczujesz dziwne wrażenie posiadania dwóch ciał: fizycznego i zawartego w nim, bardziej subtelnego, ciała eterycznego. Następnym krokiem jest próba zmuszenia tego subtelnego ciała do przejścia przez wyimaginowane drzwi w umyśle, wysiłkiem silnej woli. Jeśli ci się uda, poczujesz nadzwyczajne wrażenie przejścia przez drzwi z towarzyszącym temu dźwiękiem ich zatrzaśnięcia za tobą (skąd ten dźwięk? nie wiadomo). Teraz powinieneś oddalić się od fizycznego ciała.

AstralDynamics - www.new-ad.pl