www.astraldynamics.pl - portal - forum
sobota, 08 sierpnia 2020
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Bóg mi wybaczy, to jego fach.

» Heinrich Heine07 - Metoda 7: Wpatrywanie się
Jesteś w: Działy » Projekcja astralna » Metody osiągnięcia projekcji astralnej

 

Metoda 7: Wpatrywanie się

Do tej metody potrzebny bedzie fotel, świeczka, pomarańczowy krążek (np. kartonowy oklejony pomarańczowym papierem, o średnicy ok. 2 cm) oraz duże lustro, które powinno wisieć na ścianie.

Ustaw fotel na przeciwko lustra i przyczep krążek na środku czoła. Po zapaleniu świeczki (która powinna stać gdzieś obok), wyłącz światło i usiądź w fotelu naprzeciwko lustra. Upewnij się, że siedzisz wygodnie i nic nie będzie przeszkadzało ci w relaksacji.

Widząc swoje odbicie w lustrze, zacznij wpatrywać się w krążek na czole. Wpatruj się w niego co najmniej 5 minut. Staraj się w tym czasie nie mrugać oczyma. Może to być trochę trudne, ale z praktyką będziesz w stanie wytrzymywać coraz dłużej.

Po dłuższym wypraktykowaniu powyższej techniki wpatrywania się, zauważysz jak twoja świadomość przełącza się między twoim ciałem a twoim obrazem w lustrze i z powrotem. W jednej chwili czujesz że siedzisz w fotelu a w następnej jesteś w lustrze. Jeśli takie przeskakiwanie świadomości uda ci się utrzymać stosunkowo długo możesz w pewnym momencie zauważyć że dokonałeś projekcji w lustro i na zewnątrz przez ścianę.ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat