07 - Metoda 7: Wpatrywanie się

 

Metoda 7: Wpatrywanie się

Do tej metody potrzebny bedzie fotel, świeczka, pomarańczowy krążek (np. kartonowy oklejony pomarańczowym papierem, o średnicy ok. 2 cm) oraz duże lustro, które powinno wisieć na ścianie.

Ustaw fotel na przeciwko lustra i przyczep krążek na środku czoła. Po zapaleniu świeczki (która powinna stać gdzieś obok), wyłącz światło i usiądź w fotelu naprzeciwko lustra. Upewnij się, że siedzisz wygodnie i nic nie będzie przeszkadzało ci w relaksacji.

Widząc swoje odbicie w lustrze, zacznij wpatrywać się w krążek na czole. Wpatruj się w niego co najmniej 5 minut. Staraj się w tym czasie nie mrugać oczyma. Może to być trochę trudne, ale z praktyką będziesz w stanie wytrzymywać coraz dłużej.

Po dłuższym wypraktykowaniu powyższej techniki wpatrywania się, zauważysz jak twoja świadomość przełącza się między twoim ciałem a twoim obrazem w lustrze i z powrotem. W jednej chwili czujesz że siedzisz w fotelu a w następnej jesteś w lustrze. Jeśli takie przeskakiwanie świadomości uda ci się utrzymać stosunkowo długo możesz w pewnym momencie zauważyć że dokonałeś projekcji w lustro i na zewnątrz przez ścianę.

AstralDynamics - www.new-ad.pl