www.astraldynamics.pl - portal - forum
czwartek, 22 stycznia 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Być wolnym, to móc nie kłamać.

» Albert CamusNiezaprzeczalny dowód na istnienie ciała subtelnego
Jesteś w: Działy » Energia

 

Niezaprzeczalny dowód na istnienie Ciała Subtelnego

Romero Lorenço da Cunha

tłumaczył Alex

Copyright © Fraternitas Hermetica 2001

Artykuł ten ma na celu przedstawienie dwóch ćwiczeń prezentowanych przez Fraternitas Hermetica (Bractwo Hermetyczne) dowodzących istnienia ciała subtelnego. Ćwiczenia te są przedstawiane nowym osobom wstępującym w nasze kręgi i mają zwiększyć poczucie pewności Ucznia odnośnie istnienia rzeczy "poza rzeczywistością", które są niewidoczne dla jego oczu i jego zwykłych zmysłów.

Pierwsze ćwiczenie może być wykonane przez każdego, drugie powinno być jedynie prezentowane przez ludzi, którzy potrafią kierować i pracować ze swoją energią i z energią innych osób. Dokładna procedura ćwiczenia drugiego nie będzie tutaj podana ze względu na dobro osób niedoświadczonych, które mogłyby narazić czyjeś zdrowie na ryzyko. Pierwsze ćwiczenie jednak będzie wyjaśnione szczegółowo.

Uwaga: Te doświadczenia były testowane na różne sposoby, aby stwierdzić, czy ich przyczyna nie może być wytłumaczona przez inne, bardziej fizyczne czynniki. Wszystkie testy i ich zaprzeczenia wskazywały, że przyczyna danego zjawiska była dokładnie tą wskazaną w hipotezie obu doświadczeń.

Doświadczenie I

Udowodnienie istnienia subtelnych ciał energetycznych okrywających ciało fizyczne.

Materiały:

 

  • Wycięty prostokąt folii aluminiowej o wymiarach 5cm x 10cm. (folię aluminiową można zapewne znaleźć w każdej kuchni).
  • Zwykła igła, około 5cm długości.
  • Zwykła szkolna gumka do ścierania.

 

Przygotowanie:

Złóż prostokąt na pół, aby powstał kwadrat o boku 5 cm. Z tego kwadratu wytnij krzyż o równych ramionach, przy czym każde ramię powinno mieć co najmniej 2 cm długości i nie więcej niż 1 cm szerokości. Wszystkie ramiona krzyża wygnij w dół pod kątem 30-40 stopni. Powinno to wyglądać jak mała piramida.
W gumkę wbij igłę. Gumka musi leżeć poziomo, a igła powinna przechodzić na środku. Gumka ma służyć jedynie za podstawkę podtrzymującą igłę pionowo. Czubek igły ma być skierowany do góry, a główka powinna być wewnątrz gumki.
Teraz trzeba położyć krzyż na czubku igły. NIE NABIJAJ GO NA NIĄ. Po prostu połóż go tak, aby zawisł w równowadze.

rys.1

 

rys.2

Procedura:

Umieść swoją prawą dłoń, lekko zgiętą w łuk, z jednej strony krzyża. Umieść ją w odległości 3 cm od niego. Skoncentruj się na środku wnętrza swojej dłoni.

Rezultat:

Krzyż zacznie się obracać.

Wytłumaczenie:

Krzyż jest wprawiany w ruch przez pole energetyczne subtelnych ciał energetycznych wokół ciała fizycznego.

Naukowe teorie (obalane) próbujące wytłumaczyć to zjawisko:

Pierwszym wytłumaczeniem jest ciepło. Ciepłota dłoni sprawia, że powietrze unosi się w górę, obracając krzyż. Zostało to obalone, ponieważ krzyż nie ma kształtu wiatraka. Pomimo tego próbowaliśmy zrobić to samo doświadczenie umieszczając torebkę z gorącą wodą (37oC - temperatura ciała ludzkiego) w miejscu, gdzie wcześniej była ręka. Nie wywołało to większego ruchu krzyża. Podgrzaliśmy wodę do 50oC. To jest już dużo więcej niż temperatura ciała (maksymalna temperatura u człowieka w gorączce to około 43oC). Zaobserwowano ten sam rezultat: żadnego istotnego ruchu.

Wykonano inne doświadczenie, aby obalić "teorię ciapła". Dłonie jednego z nas zostały zanurzone na jakiś czas w zimnej wodzie. Temperatura powierzchni dłoni podczas przeprowadzania doświadczenia wynosiła 23oC. Krzyż zaczął się obracać.

Po odrzuceniu tych tłumaczeń wymyślono nową teorię: przyczyną tego zjawiska są elektromagnetyczne impulsy mięśni. Jednak powszechnie wiadomo że aluminium jest metalem nie wrażliwym na pola elektromagnetyczne.

Jako że sceptycy są naprawdę trudnymi osobami do przekonania, to podrzucali nam ciągle nowe teorie i równania.

Nasz ostatni test ostatecznie rozdarł ich przekonania.

Jeden z nas, który mógł kontrolować ruch energii w ciele subtelnym, odwrócił ruch krzyża. Sprawił, że kręcił się on raz w jedną, raz w drugą stronę.

Tego ostatniego zdarzenia nie dało się wytłumaczyć i sceptycy musieli przyznać, że BYLI W BŁĘDZIE. I że coś naprawdę istnieje poza ich urządzeniami pomiarowymi�

Po około dwóch lub trzech tygodniach odpowiednich ćwiczeń, każdy jest w stanie zmienić kierunek obracania się tego krzyża.

W tym doświadczeniu nie używano psychokinezy.

Doświadczenie II

Istnienie ośrodków energetycznych, które mogą wpływać na ciało fizyczne.

Materiały:

 

  • Dynamometr

 

Przygotowanie:

Inicjator (nauczyciel) staje naprzeciw jednego ze sceptyków. Każe mu pociągnąć przymocowany dynamometr wyprostowaną prawą ręką ku górze. Osoba była w stanie "podnieść" około 14 kg.

Czakra Manipura (czakra splotu słonecznego) tej osoby była rozładowywana przez Inicjatora przez około 50 sekund. Rozładowanie to wykonywane jest bez dotykania tej osoby. Po rozładowaniu osoba ta była w stanie podnieść 9 kg.

Od razu naenergetyzowano czakrę i dokonano kolejnej próby. Osoba podniosła tym razem 15 kg.

Te wyniki dowodzą istnienia ośrodków mocy, które mają bardzo duży wpływ na ciało fizyczne. W przeciągu zaledwie 50 sekund rozładowywania ośrodka energetycznego, ciało straciło znaczny procent swojej siły. W ciągu kolejnych 50 sekund z powrotem odzyskało swoją siłę. To ukazuje, że ośrodki energetyczne mogą w ogromnym stopniu wpływać na ciało fizyczne.

Nie można tego tłumaczyć zmęczeniem fizycznym, ponieważ jeśli mięśnie były zmęczone przy drugiej próbie, to przy trzeciej byłyby jeszcze bardziej wyczerpane.

To doświadczenie zostało wykonane na kilku osobach i rezultat zawsze był taki sam: utrata znacznej części siły po rozładowaniu, która powróciła po naenergetyzowaniu.

Sceptycy nie mogli temu zaprzeczyć, ponieważ osoba, na której dokonuje się tego doświadczenia nie jest w jakimkolwiek rodzaju hipnozy, a nawet nie zna wyników pomiarów. Tak więc odrzucić należy też możliwość sugestii. Osoba nie jest również dotykana przez Inicjatora.

Drugiego doświadczenia nie chcemy tłumaczyć w szczegółach, gdyż mogłoby to być szkodliwe dla osób chcących z tym eksperymentować bez koniecznego przygotowania.ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat