www.astraldynamics.pl - portal - forum
czwartek, 22 stycznia 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Często najprostsze myśli omijają nas właśnie dlatego, że są najprostsze.

» Michał ChoromańskiNEW - Nowe Drogi Energii dla Opornych
Jesteś w: Działy » Energia

 

NEW, Nowe Drogi Energii dla opornych

YaGi

Pełny opis systemu NEW - Nowe Drogi Energii, przedstawiony przez Roberta Bruce'a jest dość rozległy. Z tego względu zachęcenie ludzi do jego wypróbowania wydaje się być trudnym zadaniem. Dodatkowo wykonywanie pierwszych ćwiczeń może nie przynosić opisywanych rezultatów, co na starcie wywołuje zniechęcenie. Dla każdego odczuwanie czegokolwiek jest bardzo ważne w trakcie ćwiczeń NEW, ponieważ ukazuje, że coś w tym systemie jest, a to wzbudza dalsze zainteresowanie.

W tym celu chciałbym przedstawić pewien wyciąg z ćwiczeń zamieszczonych w pełnym opisie systemu NEW, które są najlepszym jego wprowadzeniem i pozwalają na zapoznanie się z nim nowym osobom.

Poniższe ćwiczenia są zwięzłe, krótkie i w prosty sposób pozwalają każdemu sprawdzić na własnej skórze, czy system NEW jest godny uwagi.

Kolejno czytaj i wykonuj poszczególne części ćwiczenia. W trakcie ich wykonywania zamknij oczy. Dobrze jest wykonać je z drugą osobą. Jedna czyta, druga wykonuje ćwiczenie. Ćwiczenie jest krótkie, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem kogoś, kto ci je przeczyta.

Czasami może się okazać, że nawet samo czytanie może u niektórych wywoływać pewne wrażenia. Jednak z reguły są one słabsze niż w trakcie wykonywania ćwiczenia.

Na początku klaśnij silnie dłońmi i nie rozłączając ich, energicznie potrzyj je o siebie. Zatrzymaj się i poczuj mrowiące uczucie w dłoniach, mocno to poczuj, skup się na nim całkowicie. Gdy wrażenie to zaczyna gasnąć, spróbuj odtworzyć to samo odczucie w swoim umyśle. Zobacz, czy potrafisz je wywołać ponownie, wyobrażając sobie, że klaszczesz i pocierasz dłonie. Przypomnij sobie to odczucie za każdym razem, gdy pojawi się słowo energia w dalszej części ćwiczenia.

Każda z poniższych części ćwiczenia powinna być wykonywana przez co najmniej 20 sekund.

  • Z językiem lekko przyciśniętym do warg lub lekko wysuniętym, skup swoją świadomość na ustach i wyobraź sobie miękki pędzel promieniujący energią, który przesuwasz do przodu i do tyłu, przez całe usta.

  • Otwórz lekko usta i wysuń bardziej język. Skup świadomość na szczycie języka i wyobraź sobie, że owijasz go wąską wstążką emanującą świetlistą energią. Poczuj, jak ta świetlista wstążka energii owija dookoła twój język. Czym więcej warstw nawiniesz tym wrażenia będą silniejsze.
    Obszar języka, nad którym pracujesz, powinien być wysunięty na tyle, na ile jest to wygodne, bez zbędnego wysiłku.

  • ˇ Zamknij usta i zrelaksuj się. Wyobraź sobie, że wykonujesz małe, kołowe ruchy, jak miniaturowy mikser, na szczycie swojego języka. Ten mikser miesza energię dookoła twojego języka, jednocześnie gdy czujesz i wyobrażasz sobie, jak mrowi. Wibracje tego miniaturowego miksera są tak silne, że przenoszą się głęboko w twój język i pokrywają całą górną powierzchnię języka.

  • Użyj szerokiego ruchu szczotkowania wyimaginowanym pędzlem przez cały język, szczotkując do przodu i do tyłu, pokrywając całą długość języka, od podstawy do szczytu. Wyobraź sobie, że malujesz energią, a twój język, jak gąbka, wchłania ją.

  • Podwiń język do tyłu i dociśnij go delikatnie do górnej części podniebienia bez jego napinania. Skupiając się na wnętrzu jamy ustnej, a nie na języku, pędzluj całą jej wewnętrzną część: górę, dół, boki, wewnętrzną część warg, w kierunku jaki wydaje Ci się wygodny, pokrywając całą wewnętrzną powierzchnię energią.

  • Przy zamkniętych ustach i luźno położonym języku, wyobraź sobie że trzymasz gąbkę nasiąkniętą energią oraz że twoja jama ustna i gardło to również chłonne gąbki. Poczuj jak przesuwasz tą gąbką, a kapiąca z niej energia jest wchłaniana przez wargi, usta, język i gardło, aż do jego podstawy. Wykonuj ten ruch w tą i z powrotem. Ruch ten zakrzywia się w momencie przechodzenia w dół przez gardło. Wyobraź sobie, że masz grubą zakrzywioną rurę włożoną do ust i wchodzącą głęboko w gardło. Niezbyt miły opis, ale ma to ci dać ogólny zarys wymaganego ruchu świadomości. Poczuj swoją świadomość przesuwającą się w tą i z powrotem, cyklicznie przez tę rurę, zaczynając od warg, całą część jamy ustnej i języka, a następnie przechodzącą w głąb gardła, do podstawy, gdzie łączy się z klatką piersiową.

Ruchy świadomości na wargach i języku mogą wywoływać znaczne odczucia przemieszczania energii. Silne wrażenia mrowienia i wibrowania w wargach i języku, plus wyraźnie słony, metaliczny smak, jak przy dotknięciu językiem dziewięciowoltowej bateryjki, są całkiem normalne. Te pojawiające się wrażenie smaku jest prawdopodobnie jedną z najprostszych dróg zademonstrowania działania sytemu NEW innym ludziom. Pokazuje to, jak bezpośrednia stymulacja ruchami świadomości wywołuje fizyczne odczucia. Pokazuje nam to równocześnie, jak wielki w nas drzemie potencjał. Jedynie w naszej gestii pozostaje kwestia jego wykorzystania.ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat