Witaj na naszej stronie

W każdym z nas jest niewyobrażalna siła, którą możemy obudzić, a naukowcy od ponad stu lat głowią się nad jej istnieniem w naszym życiu. A przecież wystarczy sobie tylko uświadomić, że w świecie nie ma nic paranormalnego poza naszym ograniczonym rozumieniem natury.

Serwis ten jest przeznaczony dla wszystkich, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojego poglądu na życie i są świadomi, że jesteśmy czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem. Mamy nadzieję, że zawarte tu materiały pozwolą ci w pełni uzmysłowić sobie ten fakt.

Gorąco zapraszamy do współtworzenia serwisu. Chętnie zamieścimy na stronach serwisu wasze artykuły bądź tłumaczenia. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas.

Uwaga: Zamieszczone materiały niekoniecznie muszą wyrażać poglądy autorów strony i służą jedynie celom czysto informacyjnym i edukacyjnym. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za skutki, jakie mogą być wywołane przez praktyczne wykorzystanie zawartych w serwisie materiałów. Dotyczy to głównie osób mających dolegliwości związane z sercem, biorących leki psychotropowe lub narkotyki, mających stany lękowe lub inne zaburzenia natury psychicznej.

 


 
UWAGA: WSZELKIE TŁUMACZENIA I TEKSTY ZAMIESZCZONE W NASZYM PORTALU CHRONIONE SA PRAWAMI AUTORSKIMI, W ZWIAZKU Z TYM ICH KOPIOWANIE, ZAMIESZCZANIE NA INNYCH STRONACH, ROZPOWSZECHNIANIE, WYDAWANIE, ITP, BEZ ZGODY SERWISU ASTRALDYNAMICS.PL JEST NIELEGALNE. TYM BARDZIEJ ZA NIEWLASCIWE UWAZAMY PUBLIKOWANIE TYCH MATERIALOW NA INNYCH STRONACH NIE TYLKO BEZ NASZEJ ZGODY, ALE I BEZ PODANIA ZRODLA, Z KTOREGO ZOSTALY ZACZERPNIETE. OSOBY, KTORE WYKORZYSTALY NASZE MATERIALY BEZ ZGODY I WIEDZY REDAKCJI PROSZONE SA O ICH USUNIECIE ZE SWOICH STRON. OPUBLIKOWANE U NAS TEKSTY MOZNA WYKORZYSTYWAC JEDYNIE DO UZYTKU OSOBISTEGO.
AstralDynamics - www.new-ad.pl