13 Zamknięcie forum

Kochani,
ogłaszam decyzję o zamknięciu forum AD. Od dawna nie dzieje się na nim nic ciekawego a permanentny brak czasu nie pozwala mi zajmować się nim na tyle, aby zmienić tę sytuację. Nie widzę także na forum osób, które ewentualnie mogłyby przejąć ode mnie prowadzenie forum i jednocześnie mogłyby zapewnić wysoki poziom oraz bogactwo tematów.
O zamknięciu informuję z wyprzedzeniem tak, aby osoby zainteresowane mogły zapisać sobie wybrane wątki, jeśli zechcą.
Uważam, że forum AD spełniło już swoją misję. W swoim czasie było dla mnie i dla wielu innych źródłem ogromnej inspiracji, platformą do dyskusji, miejscem, gdzie poznałam mnóstwo osób. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna wszystkim, z którymi mogłam się tu zetknąć. Przyjaźnie tu nawiązane żyją nadal - tym razem w życiu realnym.
AD to szalenie ważny, niezwykle płodny i wspaniały etap w moim życiu, (mam nadzieję, że także i w Waszym) ale wszystko mija i czas iść dalej.
Portal AD oczywiście zostaje wraz ze wszystkimi materiałami, nie mam pojęcia czy będę miała czas uzupełniać go nowymi tekstami, jeśli tak będzie to raczej rzadziej niż częściej - niestety, brak czasu.
Wszystkim dawnym i nowym ADludzikom życzę wszystkiego najlepszego.
DZIĘKUJĘ WAM KOCHANI Z CAŁEGO SERCA.
POWODZENIA
INDYGO

PS forum zostanie zamknięte i usunięte wraz z końcem września.
AstralDynamics - www.new-ad.pl