www.astraldynamics.pl - portal - forum
niedziela, 19 września 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Dla pasażerów spadającego samolotu nie ma znaczenia, w której klasie siedzą.

» Dariusz KlimczakOdsyłacze polskojęzyczne
Jesteś w: Odsyłacze

 

http://www.abraham-bank.org

Jest to gra poprzez przeglądarkę internetową opracowana na bazie jednej z technik z książki "Proś a będzie Ci dane" Esther i Jerry Hicks. Jest to forma relaksu połączonego ze skupieniem na obracaniu coraz to większymi wirtualnymi pieniędzmi. Poprzez wprowadzenie pozytywnych emocji do tematu pieniędzy i systematyczne praktykowanie tego procesu, nasze życie zaczyna otwierać się na coraz to większy napływ pieniędzy. 


 http://www.a-ajurweda.pl/

Strona o Ajurwedzie, starożytnej hinduskiej medycynie. Można tu znaleźć rozmaite informacje z dziedziny, której strona jest poświęcona. Serwis ruszył niedawno, ale mimo to jest godny polecenia.


http://www.abraham-diary.org/

To wyjątkowa witryna pozwalająca zaczarować swoje życie. Dzięki prostemu zabiegowi koncentracji na pozytywach w swoim życiu, sprawisz aby ono rozkwitło. Możesz zacząć cieszyć się życiem i realizować marzenia dzięki bardzo prostej technice. Życie staje się obfite w rzeczy, które błogosławisz i doceniasz.http://littlebignotes.com

Serwis umożliwia prowadzenie osobistego dziennika wdzięczności. Odkryj moc podziękowania. Zobacz jak dużo posiadasz w swoim życiu. Sprawdź ile dobra cię otacza.


http://www.kabatnet.waw.pl/oneiro.htm

Onieronautyczna lista dyskusyjna, nie jest moderowana. Problemami, którymi zajmuje się lista są następujące zagadnienia: wszystkie aspekty związane z uzyskaniem świadomego snu, sposoby wykorzystania świadomych snów, medytacja theta (hipnagogiczna), osiąganie i wykorzystanie stanu alfa, doświadczenia poza ciałem (OBE).


http://focus-x.org

Nieśmiertelny KIPPIN. Znajdziecie tu serie książek i artykułów, które pozwolą wam poszerzyć zakres percepcji i rozumowania, o ile właściwie skorzystacie z zawartych tu treści.


http://www.studioastro.pl

Wydawnictwo Studio Astropsychologii istnieje od 1992 i profesjonalnie zajmuje się tematyką parapsycholgii, astrologii. Oferuje szeroki wybór książek na powyższe i pokrewne tematy.


 http://www.dobreksiazki.pl

Księgarnia wysyłkowa zawierająca duży wybór pozycji.


http://www.mag.media.pl

Internetowa, oficjalna strona miesięcznika „Czwarty Wymiar”


http://www.nieznany.com.pl

Strona internetowa miesięcznika „Nieznany Świat”.


http://www.toja.com

Na tej stronie znaleźć można wszystko, co pomoże Ci w osiągnięciu stanu świadomego snu: podręcznik, techniki pomagające wywołać świadomy sen, wskazówki pomocne w przedłużeniu LD, polepszeniu kontroli i klarowności, a także pomysły na ciekawe doświadczenia (np.: kontakty podczas snu). Autor oferuje także swoją pomoc listownie.


http://ezoteryka.webpark.pl

ARCANUS dysponuje pokaźnym, a zarazem unikalnym księgozbiorem ezoterycznym. Poruszane tematy to: astrologia, wróżbiarstwo, medycyna naturalna, magia, mistyka, mitologie, okultyzm, parapsychologia, radiestezja, religie wschodu, rozwój duchowy, spirytyzm, teozofia i wolnomularstwo. Biblioteka ta jest owocem wieloletnich starań i stanowi jedną z najliczniejszych polskich kolekcji o tej tematyce - ponad 2000 pozycji. To, co przez lata dostępne było tylko nielicznym, dziś udostępnia się szerszemu gronu czytelników.


http://www.kos.com.pl

Wydawnictwo prowadzące sprzedaż wysyłkową swoich pozycji.


http://www.ravi.com.pl

3/4 oferty książkowej wydawnictwa to tłumaczenia. Dominujące tematy to: psychologia, psychotronika, medycyna alternatywna, radiestezja, ezoteryka i feng shui.


 http://www.filar.ibz.pl

Książki z zakresu ezoteryki, medycyny, psychologii a także wiele innych. W księgarni internetowej wydawnictwa możesz wybrać interesujące pozycje i zamówić przez Internet.


http://www.wydawnictwobrama.com.pl

Książki skierowane do odbiorcy poszukującego odpowiedzi na podstawowe pytania egzystencjalne. Kim jesteśmy? Skąd pochodzimy i dokąd idziemy?


http://www.eldorado.com.pl

W Księgarni Wysyłkowej ELDORADO znajdziesz książki z dziedziny szeroko pojętego rozwoju duchowego.


http://www.medium.com.pl

Wydawnictwo posiadające w ofercie około 150 tytułów o zróżnicowanej tematyce, które mogą służyć jako źródło wiedzy i inspiracji do życia lepszego, zdrowszego, do skuteczniejszego rozwiązywania problemów życiowych i zawodowych, do pełniejszego poznania siebie i lepszego wykorzystania drzemiącego w nas potencjału.


http://www.gnosis.art.pl

GNOSIS to pismo poruszające problematykę ezoteryki i filozofii, służy szerzeniu wiedzy o gnozie. Gnosis to poznanie i wiedza bezpośrednia, wnikająca w istotę świata, człowieka i Boga.


http://www.bwgen.terramail.pl

Polska strona programu BrainWave generator. Jest to program wykorzystujący metodę dudnień różnicowych do synchronizacji półkul mózgowych i indukowania określonych fal mózgowych (i tym samym zmianę stanu umysłu).


http://www.cud.note.pl

Wortal duchowy. Zawiera wiele interesujących artykułów o regresingu, hunie, masażu, astrologii, rozwoju duchowym, runach, bioterapii i reiki.


http://isvara.9gods.com

Witryna o jodze, rozwoju duchowym i Bogu.  Wiele różnych działów: mistrzowie, humor, galeria, praktyki itp.


http://www.ndw.v.pl

Strona opisująca zjawiska paranormalne, UFO, medycynę niekonwencjonalną, starożytne cywilizacje. Bogate artykuły, wywiady, materiały filmowe, zdjęcia. Teksty, czołówki polskich ufologów. Streszczenia programu "Nie do wiary", Encyklopedia paranaukowa, Forum dyskusyjne, materiały Forum Nowej Cywilizacji (FNC), czat.


http://www.alfaton.com.pl

Księgarnia z książkami, kasetami i płytami CD. Bogaty wybór medytacji Leszka Żądło, Ewy Foley czy Bożeny Figarskiej.


http://www.joga.net.pl/

Znajdziecie tu sporo informacji o jodze.


http://www.huna.net.pl

Strona poświęcona starożytnej wiedzy z Hawajów - Hunie. Opisuje ona mechanizmy działania świata od strony duchowej, przez co umożliwia aktywne korzystanie z życia na fizycznym planie.


Strona szeroko poświęcona tematyce snów. Na stronie znajdziemy obszerne Forum dyskusyjne, Księgę symboli czyli Sennik, sporo artykułów oraz inne rzeczy związane ze sferą snu.


http://www.cne.com.pl

Strona ta przedstawia wizję Cywilizacji Nowej Ery, nowych czasów, które mają nadejść po 2012 roku; m.in. jest tu wizja Pracy Nowej Ery, która służy Nam, jak i każdej żywej istocie. 


http://www.sasana.pl

Strona poświęcona buddyzmowi w tradycji Theravady. Na stronie dużo tłumaczeń i tekstów udostępnianych bezpłatnie. ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat