www.astraldynamics.pl - portal - forum
czwartek, 25 lutego 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Chcesz poznać człowieka? Musisz zejść do samego DNA.

» Dariusz Klimczak3-Tydzień Trzeci
Jesteś w: Działy » Rozwój duchowy » Kurs zaginaczy łyżeczek

Tydzień Trzeci

Są rzeczy w twoim życiu, w których prawdziwość wierzysz, i są w nim takie rzeczy, które po prostu WIESZ. Do tego czasu UCZUCIE pewności już zagościło na stałe w twoim umyśle, sercu i duszy. Nie przyspieszaj tego procesu, ponieważ stanowi on podstawę tego kursu. Kiedy będziesz już WIEDZIAŁ, że masz dane ci przez Boga prawo, by być silnym i nieść pokój, stanie się to twoją prawdą. Jeśli będziesz tylko w to wierzył, choćby nawet mocno, nic się nie stanie. Zwątpienie czai się jak cień za wszystkimi twoimi myślami i marzeniami, i nigdy nie staną się one prawdą. Nadszedł czas, byś WIEDZIAŁ, kim jesteś, a następnie przekazać swój dar światu.

Jesteśmy tu po to, by czynić cuda. Przyjrzyjmy się przez chwilę słowu cud - "miracle". Zaczyna się od liter "Mir", które po rosyjsku znaczą Pokój. Już samo to jest interesujące. Ostatnia część wyrazu, "acle", jest sufiksem, który występuje w wielu wyrazach i zwykle oznacza "wzywać". Litery mówią same za siebie. Złóżmy te słowa i otrzymamy "wołać pokój" lub "wzywać do pokoju". Wobec tego cud (miracle) jest zawsze doświadczeniem przywoływania pokoju do swego życia i do świata. Cud pozwala rozwiać iluzje i żyć zgodnie z prawdą. Kiedy żyjemy w zgodzie z prawdą, jesteśmy w zgodzie, w pokoju. Naszym zadaniem, jako osób czyniących cuda, jest przede wszystkim "Być Pokojem", a następnie przekazywać go wszystkim istotom. Kiedy zrozumiemy to właśnie tak, nasze zadanie staje się ważnym celem.

Kiedy pierwszy raz uda ci się zagiąć łyżeczkę siłą umysłu, od razu zadasz sobie następujące pytanie: "To o to chodziło?". Innymi słowy, natychmiast zrozumiesz, że zagięcie metalu bez użycia siły fizycznej to nic wielkiego. Nie można tym zarobić na życie. Nawet jak opanujesz to po mistrzowsku, to znajomym szybko znudzą się twoje sztuczki. (Wierzcie mi. Chciałem się wszystkim pochwalić... i chwaliłem się. Zabawne, jak szybko coś absolutnie niezwykłego staje się całkiem nudne.) Dusza zacznie szukać sposobów, by użyć tego daru do większych, ważniejszych celów. W ciągu pierwszego miesiąca, kiedy nauczyłem się wyginać łyżeczki, często miewałem bardzo silne bóle głowy. Jedno z dzieci, które w końcu spotkałem, wyjaśniło mi dlaczego.

"Dzieje się tak, ponieważ nie używasz Daru zgodnie z jego przeznaczeniem" - odparło. I miało rację. Chciałem zrobić wrażenie na ludziach i wyróżnić się, jakbym był ważniejszy. Dzieci Indygo mówią, że Dar bierze się z pragnienia i tęsknoty za Miłością. Bez Miłości nic nie ma znaczenia. Z miłości wszystko nabiera wyższego celu, takiego, dzięki któremu uleczymy swoje życie i sprowadzimy pokój na ziemię.

Niektórym ludziom na kursie nie uda się zagiąć łyżeczki umysłem i może im się wydawać, iż ponieśli porażkę. Ciągle powtarzam, że zaginanie metalu nie jest prawdziwym celem. Jeśli potrafisz otworzyć swe serce na miłość i naprawdę WIESZ, po co jesteś na Ziemi, to uda ci się osiągnąć prawdziwy cel. Cuda same zaczną się w najbardziej odpowiedni sposób. Gwarantuję. Wolałbym, aby ci się raczej nie udało zagiąć łyżeczki, ale za to udało osiągnąć prawdziwy cel tego kursu, niż na odwrót.

Jeśli więc jesteś gotowy, to podejmijmy pierwszą, poważną próbę wygięcia łyżeczki sercem i umysłem.

Zaginanie Łyżeczki - Metoda Podstawowa

Przejdziemy teraz przez cały cykl ćwiczeń, które będziesz wykonywał dotąd, aż z łatwością będziesz wyginał łyżeczki umysłem i sercem. Najlepiej ćwiczyć przynajmniej raz dziennie i sprawdzić postępy pod koniec tygodnia. Wierzę, że prawie wszystkim uda się to ćwiczenie, nawet jeśli trzeba będzie poświęcić na niego kilka dni. Większości, jeśli nie wszystkim, uda się choćby częściowo za pierwszym razem. Wtedy będzie można przejść do metody zaawansowanej. Mimo to cel jest ten sam - zrozumieć, że nie ograniczają cię prawa fizyki, w które do tej pory wierzyłeś.

Metoda podstawowa opisana jest w ośmiu etapach. Przede wszystkim znajdź taką łyżeczkę, którą łatwo byłoby ci zagiąć rękami. Lepiej nie zaczynać od zbyt grubej. Idź do spokojnego pokoju, gdzie nikt ci nie będzie przeszkadzał. Możesz zaświecić świeczkę lub włączyć muzykę medytacyjną. Zrób cokolwiek, co pozwoli ci się rozluźnić i dzięki czemu będzie ci wygodnie. Usiądź na krześle z wyprostowanym kręgosłupem. Osobiście lubię mieć skrzyżowane nogi, ale można je położyć płasko na podłodze.

Krok Pierwszy:

Weź łyżeczkę w dłonie, trzymając uchwyt w jednej, a wklęsłą część w drugiej. Sprawdź ile siły potrzeba, by zagiąć ją o około 45 stopni. Spróbuj zapamiętać, ile wysiłku to wymagało i zachowaj tę informację na później. Kiedy poczujesz, że jesteś gotów, połóż łyżeczkę obok siebie, ale tak, aby było ci łatwo po nią sięgnąć.

Krok Drugi:

Oddychając głęboko, wykonaj ćwiczenie opisane w lekcji pierwszej jako Technika Oklepywania. To pobudzi energię w czakramach i przygotuje je do działania. Wykonuj je przez około 2 minuty.

Krok Trzeci:

Wykonaj ćwiczenie opisane jako Technika Oddechowa "Niech Światło będzie we mnie, niech Światło będzie mną". Niech Boskie Światło spłynie do twego ciała i serca. Otacza cię ono w każdej chwili. Poczuj, jak Światło przepływa przez ciebie, napełniając cię energią duchową. Wykonuj to ćwiczenie przez około minutę.

Krok Czwarty:

Wykonaj ćwiczenie opisane jako Technika Klaskania (klaskanie przy jednoczesnym odczuwaniu energii słowa "Tak" i intonowaniu "Hi"). Pozwól, by energia tego słowa wypełniła cię. Wykonuj to ćwiczenie tak długo, jak chcesz, dopóki nie poczujesz, że przenika cię TAK! Wtedy przestań i powróć na jedną minutę do ćwiczenia oddechowego.

Krok Piąty:

Zacznij klaskać w dłonie i poczuj, jak przepływa przez ciebie energia Boga oraz energia słowa TAK. Intonuj sufickie słowo "HU". Wykonuj ćwiczenie tak długo, jak czujesz potrzebę. Pozwól, by wypełniła cię moc Boga, moc, którą wykorzystasz za kilka chwil. Wtedy zatrzymaj się i powróć na minutę do ćwiczenia oddechowego.

Krok Szósty:

Zacznij znowu klaskać w dłonie i wypowiadać słowo "Open" (otworzyć, otwarty) (klaskaj przy "O" i drugi raz przy "pen"). Wiedz, że TERAZ jesteś otwarty. To jest najważniejszy moment. Nie prosisz o to, by coś się stało, raczej twierdzisz, że to już się stało. Pozwól, by energia słowa "Tak" i "Bóg" połączyła się z energią bycia "Open" (Otwartym). Możesz wyobrazić sobie, że wypełniają cię 3 potężne promienie światła i łączą się w jeden. Wykonuj to ćwiczenie, aż poczujesz, że całe twoje ciało wibruje tą energią.

Krok Siódmy:

Zacznij mocno i szybko pocierać o siebie obie dłonie. Dzięki temu osiągasz dwie rzeczy. Po pierwsze, harmonizujesz lewą i prawą półkulę mózgową, po drugie, skupiasz energię z poprzedniego ćwiczenia w dłoniach. Wykonuj to ćwiczenie przez przynajmniej minutę. Następnie podnieś łyżeczkę.

Krok Ósmy:

Zacznij pocierać palcami miejsce pomiędzy uchwytem a wklęsłą częścią. Robiąc to, WIEDZ, że to działa. POCZUJ, że łyżeczka już się zagięła. Nie myśl o niczym, po prostu czuj, jak łyżeczka porusza się między palcami. By wzmocnić to uczucie, możesz zamknąć oczy. W którymś momencie poczujesz, że nadszedł czas, by nacisnąć wklęsłą część. Wyobrażając sobie, jak cząsteczki rozchodzą się, naciskaj lekko dwoma palcami drugiej dłoni (będziesz prawdopodobnie potrzebował około połowę tej siły, której użyłeś w Kroku Pierwszym). Właśnie dlatego prosiłem, byś zapamiętał, ile siły trzeba, by zagiąć łyżeczkę rękami. Upewnij się, że używasz mniej niż zapamiętałeś. Kiedy cząsteczki zaczną się rozchodzić, wystarczy lekki nacisk, by łyżeczka zaczęła się wyginać. Może poruszać się lekko lub wcale. Natychmiast powróć do pocierania i czuj, że osiągnąłeś cel. Kiedy będziesz gotów, znowu naciśnij wklęsłą część. Teraz prawdopodobnie zegnie się lekko lub nawet znacznie. Na zmianę pracuj to nad uchwytem, to nad wklęsłą częścią, aż wygniesz łyżeczkę tak, jak chciałeś.

Krok Dziewiąty:

Jeśli nic się nie dzieje, powróć do intonowania słowa "Open" przez kilka minut. Użyj go, by jeszcze bardziej otworzyć serce i czakramy w dłoniach. Wtedy powróć do pocierania. Wykonuj to tak często, jak będziesz musiał.

Zaginanie Łyżeczki - Metoda Zaawansowana

Kiedy dojdziesz już do etapu, kiedy poczujesz, jak łyżeczka robi się miękka, i do tego etapu, gdzie używasz nieco siły fizycznej, możesz również zagiąć ją bez użycia siły. Większości osób może się to nigdy nie udać, ale niektórym tak. Dlatego też podam dwa podstawowe sposoby. Można je wypróbować dopiero, kiedy opanuje się metodę podstawową. (Osiągniesz sukces, nawet jeśli korzystasz tylko z metody podstawowej. Powtarzam, główny cel kursu to pozwolić, by w twoim życiu działy się cuda, ale tak jak się dzieją, a niekoniecznie tak jak ty tego chcesz. Może niektórym nie uda się wygiąć łyżeczki umysłem, ale przekonacie się, że dzieją się inne cuda, same z siebie. To znaczy, że ci się udało doskonale.)

Powtórz etapy od pierwszego do siódmego. Zacznij pocierać cienką część łyżeczki i kiedy poczujesz, jak robi się miękka, potrząśnij nią. To sprawi, że siła grawitacji lekko zagnie łyżeczkę. Jeśli będziesz kontynuował przez jakiś czas, będziesz mógł zagiąć łyżeczkę tak samo jak za pomocą metody podstawowej (tej metody zwykle używam).

Kiedy opanujesz metodę z wykorzystaniem grawitacji, oznacza to, że jesteś gotów na ostatni etap. Kiedy poczujesz, że metal robi się miękki, połóż łyżeczkę na stole i nakryj ją dłonią. Przyłóż dłoń tak blisko, jak chcesz, i WIEDZ, że sama się zegnie. Jeśli chcesz, od czasu do czasu możesz ją podnieść i potrzeć. Jeśli będziesz wytrwały, łyżeczka zacznie się wyginać ku twojej dłoni. Osobiście udało mi się to tylko kilka razy, wiec jeśli wam się udało, to zasługujecie na gratulacje.ˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat