www.astraldynamics.pl - portal - forum
niedziela, 19 września 2021
» Strona główna   » Działy   » Odsyłacze   » Do pobrania   » Czat   » Szukaj  
Newsletter

E-mail:

Losowy cytat:

Człowiekowi, który tłumaczy każdy swój błąd, nie starcza już czasu na nic innego.O nas

Portal AstralDynamics powstał w 2001 roku, dzięki współpracy jaką nawiązali Yagi oraz Alex. Spotkali się oni na forum Roberta Bruce'a http://www.astraldynamics.com  i postanowili stworzyć serwis, w którym materiały autorstwa Roberta Bruce'a byłyby dostępne w języku polskim. Portal działał pod adresem www.astraldynamics.pl. W tym samym roku do Redakcji AstralDynamics dołączyli Grze$ oraz INDYGO. Stopniowo serwis rozrastał się, przechodził różne zmiany techniczne oraz merytoryczne, na stronie pojawiły się również teksty dotyczące szeroko pojętego rozwoju duchowego, nie związane z Robertem Brucem i jego pracą.

W międzyczasie w Redakcji portalu (podobnie jak w adresie i wyglądzie) następowały zmiany; Yagi i Alex, pochłonięci innymi projektami, stopniowo wycofali się z administrowania i tłumaczenia tekstów dla AstralDynamics. Także i Grze$ poświęcał mu mniej uwagi. Na pewien okresu czasu AD zniknęło z sieci, co wynikało z problemów technicznych związanych z hostingiem oraz domeną. Następnie, po odbudowaniu serwisu, administratorem technicznym został Parasite.

Portal w obecnej wersji istnieje dzięki współpracy INDYGO i Lambara, który jako nowy administrator techniczny, pomaga przy jego utrzymaniu i dba również o inne kwestie niezbędne do właściwego funkcjonowania.

Niezależnie od tych wszystkich zmian, główną zasadą osób tworzących portal jest zapewnienie wysokiej jakości serwisu oraz profesjonalizm.

Mamy nadzieję, że teksty zamieszczone tu spełniają te kryteria.

Redakcja ADˆˆˆ góra


Copyright © 2001-2013 Portal AstralDynamics, Wszelkie prawa zastrzeżone
Uwaga: Redakcja AD nie ponosi odpowiedzialności za opinie użytkowników przedstawione na forum.
Mapa strony, Ostatnio szukane, Powered by Vegan CMS, Pozycjonowanie stron, Design by halley
Liczba osób na czacie: - Wejdź na czat