Jesteśmy Istotami Boskimi !

Jesteśmy Istotami Boskimi!

autor: Oka

Jesteśmy Istotami Boskimi! Czy to bluźnierstwo, czy prawda?

Jeśli domyślamy się, że jesteśmy wielowymiarowymi Istotami, to zdajemy sobie sprawę, że mamy ciała na planie fizycznym i na planie energetycznym.

Powoli akceptujemy również to, że posiadamy jeszcze bardziej subtelne poziomy, jak ciało emocjonalne i mentalne.

Te poziomy znamy dobrze, ale jeśli chodzi o wyższe poziomy duchowe, to znamy je mniej. Poprzez nasz rozum i ego sądzimy, że tylko ciało fizyczne się liczy i jest naszą najważniejszą częścią.

Jeśli jednak spojrzymy na to z innego punktu widzenia, to okazać się może, że tak naprawdę ciało fizyczne i nasze ego są niewielką cząstką - i to na samym końcu (tam, gdzie króluje materia) - pięknej i potężnej Istoty Duchowej.

A ta Istota to naprawdę MY, w pełnym blasku. Kiedy zdamy sobie z tego sprawę i zaczniemy wreszcie identyfikować się coraz bardziej, poprzez swój wewnętrzny rozwój, z tą Duchową Istotą, to jak myślicie, co się stanie, kiedy poprosimy Ją o pomoc dla nas samych? Czy nam odmówi pomocy? Nic podobnego. Pomoże z całej swej siły.

Ale efekt tej pomocy będzie zależał od naszego otwarcia się na naszą Boską Istotę w nas samych. Czy to bluźnierstwo? Nic podobnego!

Co się więc dzieje naprawdę, kiedy prosimy o pomoc dla siebie?

Jeśli mamy małą wiarę w swoją Boską Istotę, to Ona sama może przejawić się w nas i pomóc nam tylko w ograniczonym zakresie, takim, na jaki Jej pozwalamy wielkością swojej wiary. To my sami o tym decydujemy.

Jeśli natomiast mamy wielką wiarę, to pomoc Jej będzie nieograniczona, a przejawienie się - cudowne.

"...i jeśli będziesz miał wiarę niczym ziarnko gorczycy, góry będziesz przenosił...".

Może trochę pomyliłam tekst, ale skąd my to znamy? Tylko czy rozumiemy?

AstralDynamics - www.new-ad.pl